Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašná bolesť zápästia

Príspevok v téme: Strašná bolesť zápästia
anjika

Už niekoľko týždňov ma bolí vonkajšia kosť na zápästí pravej roky. Neviem, čím som si ju presilila a pochybujem, že to mám z myši PC - aj keď som praváčka. Je to taká bolesť, ako keby ma tam pichali stovky ihiel alebo rezalo niekoľko nožov. Dávam si na to mastičku Varalgel a takú špeciálnu rukavicu, tabletky brať nechcem, stačí, keď sa nimi napchávam pri migréne. Rukou hýbať môžem, ale tá bolesť mi ide na nervy.

MIchalela

Ja som musela absolvovat operaciu zapastia, mala som karpalny tunel, kazdodena praca na PC a aktivna sportova aktivita, hravam volejbal si vybrali svoju dan. Nebola som z toho vobec nedsena, ale teraz nelutujem. Bolo to velmi dobre rozhodnutie, ze som bola. Prvy tyzden bol strasne bolestivy, nespala som, ale kamaratka/lekarka mi odporucila wobenzym. Ten mi pomohol zbavit sa opuchu a obrovskej bolesti

Sisata

Trpim tiez uz dlhsie bolestou zapästia,moj obvodny lekar to riesil inekciami,ktore mi moc nezabrali tak ma poslal ortopedovi.Dnes som dostala obstrek do zapästia.Bolo to neprijemne a zapästie boli statocne dalej.

chulio

dobry den mam otazocku zacalo ma boliet zapestie na pravej ruke v jednom bode od prostrednika smerom na dol .Mozem s nim hybat ale uz kluky nie pretoze pri ohnuti ruky pride bolest a nemozem pokracovat .Da sa s tim nieco urobit popripade povedat co to vlastne a preco to tak je vopred dakujem Chulio

Radusqa

Narazila som si ruku o zárubnu a boli ma ked ju ohýbam do vonkajšiej strany, boli ma to medzi vretennov a lakťovou kosľou pri zapästí. S rukov ledvy hýbem. Môže to byť zlomené?

turbo

už asi 5 tyžnov ma bolieva prave zapästie ale ja som lavak začalo to v noci v tedi je to najhoršia bolest nič v tej ruke neudržim ale ked si ju uviažem bolest sa zmierni inak nemožem nič robit.neporadite mi čo to može sposobovat

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašná bolesť zápästia - Fórum - ZDRAVIE.sk