Krásne objemné veľké vlny

Príspevok v téme: Krásne objemné veľké vlny
laurikaa

Zehlim si vlasy asi 1,5 roka. Ten splasnuty uces ma uz zacina pomaly omrzat a tuzim po krasnych objemnych vlasoch. Nikdy som si menyslela ze to poviem, pretoze moje prirodzene vlasy su fakt brutal huste a vlnite, ale su oto hrozné vlny , tak nemôžem vyjsť ani medzi ľudí:DSamy krep ... Ako by som dosiahla take kráasne lesklé vlny ako mali baby v catgirl? Mam si vlasky najskôr vyžehliiť a potom natočiť alebo ako prosiim?

vikuska

natocit na velke natacky a potom nalakovat. mam take vlny, len je s tym piplacka a pravidelne spavam v noci na natackach.

simonkaa

aj mne sa strasne pacilo ako mali dievcata v cat girl urobene vlasy. take by som chcela aj ja. skus si kupit kulmu na vlasy -su aj take lacnejsie za 300 sk ale ci su kvalitne ku vlasom tak to neviem. a ja mam taky isty problem ako ty-tiez si zehlim vlasy uz dlhsi cas ale tie rovne vlasy ma uz zacinaju stvat.

laurikaa

vikinka012 nemas nahodou zehlicku Remington 1332?Lebo ja mam 1331 a tou sa nedaju robit tie velke vlny, iba pevne lokny, aj keď ani to sa mi nejak needari:(