Zily - modre dlane

Viks6875

Ja to mám tiež, s tyým rozdielom ale, že mnbe presvitajú žily všade - na rukách, krku, bruchu, o nohách ani nehovorím... V rodine máme krčové žily, s tými nohami už som bola aj na cievnom, a pani doktorka ma odbila tým, že je to LEN estetický problém, mám sa vrátiť keď budem mať problém s prílišným zrážaním... No comment...

kikiriki

aj moja dvera 4,5r. to ma od narodenia. ako modrina na brusku pod palcom na oboch rukach. dnes sme boli na kozne a ona povedala ze je to hemaglion ale detskému sa to nezda tak nas poslal na cievne. poradte prosim

fito

ak si s tym este nic nerobila a stale mas tento problem, napisem ti moju skusenost. Aj mne sa toto iste stalo asi pred 2 mesiacmi a potom stale castejsie a castejsie. Jedinu zmienku na nete som nasla od teba a este v anglictine tiez od jedneho, ktory sa pytal na skusenosti, ale rovnako ako Ty nedostal odpoved. Vypatrala som, ze problem je v krehkych, slabych cievach a stava sa to vtedy, ked sa krv z dlane nemoze dostat naspat. Treba si triet zapastia. Liecit to mozes liekmi, ktore Ti predpisu v Ustave srdcovo-cievnych chorob- ANGIOLOGICKA AMBULANCIA, ale daju sa uzivat aj iba prirodne produkty. Ja pouzivam tie, zatial som spokojna. Inak, na nete si pozri 'Raynaudov fenomen', moze ale nemusi to byt ono.