Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zily - modre dlane

Viks6875

Ja to mám tiež, s tyým rozdielom ale, že mnbe presvitajú žily všade - na rukách, krku, bruchu, o nohách ani nehovorím... V rodine máme krčové žily, s tými nohami už som bola aj na cievnom, a pani doktorka ma odbila tým, že je to LEN estetický problém, mám sa vrátiť keď budem mať problém s prílišným zrážaním... No comment...

kikiriki

aj moja dvera 4,5r. to ma od narodenia. ako modrina na brusku pod palcom na oboch rukach. dnes sme boli na kozne a ona povedala ze je to hemaglion ale detskému sa to nezda tak nas poslal na cievne. poradte prosim

fito

ak si s tym este nic nerobila a stale mas tento problem, napisem ti moju skusenost. Aj mne sa toto iste stalo asi pred 2 mesiacmi a potom stale castejsie a castejsie. Jedinu zmienku na nete som nasla od teba a este v anglictine tiez od jedneho, ktory sa pytal na skusenosti, ale rovnako ako Ty nedostal odpoved. Vypatrala som, ze problem je v krehkych, slabych cievach a stava sa to vtedy, ked sa krv z dlane nemoze dostat naspat. Treba si triet zapastia. Liecit to mozes liekmi, ktore Ti predpisu v Ustave srdcovo-cievnych chorob- ANGIOLOGICKA AMBULANCIA, ale daju sa uzivat aj iba prirodne produkty. Ja pouzivam tie, zatial som spokojna. Inak, na nete si pozri 'Raynaudov fenomen', moze ale nemusi to byt ono.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zily - modre dlane - Fórum - ZDRAVIE.sk