Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nekontrovateľné výbuchy hnevu!

iza

Ano, suhlasím s Mirou a Janíkom , súvislosť hnev- pečeň.A aj tie vit. skupiny B do toho zapadajú - veľmi užitočné pre podporu pečene

[zruseny12]

...asi v tom nieco bude Mira....lebo ja som mala tiez take vybuchy hnevu,ale vo mna to az vrelo...a to bolo v dobe ked som bola najviac chora...slaba unavena atd.este obcas aj teraz mam,ale je to lepsie...a nemavala som to...

mira

Zberateľ, výbuchy hnevú súvisia s problémom na pečeni. Dávaj pozor na množstvo jedla, neprejedaj sa. Hlavne vylúč mäso - je to silná energia. Ak sa ho nechceš vzdať, daj si občas rybu. A tiež cukor - je silne expanzívna energia ktorá sa obrovskou rýchlosťou uvoľňuje.
Kombinácia mäsa a cukru je hlavnou príčinou výbuchov.
Zameraj sa na rastlinnú a jemnú stravu a bielkoviny jedz vo forme malého množstva strukovín. Zabezpečuj dostatok vitamínov B.

[zruseny12]

zberatel...ja si myslim,ze keby si chcel,co asi ano,lebo by si tu nepisal,tak by si dokazal kontrolovat hnev...povec si,ze niektore veci ti nestoja za to aby si sa hneval...na zvladanie si kup B-komplex forte/z lekarne/vela stastia...

lenik

Skus predsa len vyskusat toho psychologa. Nic tym predsa nestrati, môzes jedine ziskat. Vyrozpravas sa a mozno najde nejake vhodne riesenie. Ja sa tiez viem pekne rozohnit, ale mne to aj dost rychlo prejde.... Tebe to ako dlho trva?

:)

zacni stavat domceky s kariet:)ale kup si aspon 10 balikov.predpokladam ze prvych 5 dopadne zle:)vela stastia v stavani:)

mjanik

vyhľadajte akupunktúru a dajte si preliečiť pečeň.V akupunktúre hovoríme , že je plná,pre vás použijem slovo podráždená

jajka001

ten psycholog by ti mozno aj pomohol. asi tym hodne trpi hlavne tvoje okolie, nie? treba s tym nieco robit. ked sa budes moc rozculovat môzes si ublizit. srdce, zaludocne vredy a tak.

zberatel

Moj problem je to ze mna tak hned hnev neopustí som spontáni človek ked sa smejem alebo zabavam tak si to užijem,ale ked som vytočeny tak si to užíva ten hnev asi na mne.Zrejme to samodiagnostikujem asi len psycho-analyzov.Otvorene sa priznam ze by ma cvokár asi velmi rýchlo zbavil svojpravnosti keby som mu vilíčil moje stavy!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nekontrovateľné výbuchy hnevu! - Fórum - ZDRAVIE.sk