Nekontrovateľné výbuchy hnevu!

igua

zberatel, aj ja som mavala podobne problemy, uz od detstva. mavala som doslova zachvaty hnevu. si pamatam ako som cvicila na husliach a nieco sa mi nedarilo...vtedy som roztrieskala slacik o stojan. mlatila som babiky a tak. potom sa narodil brasko, tak som bila aj jeho, ked ma stval. a mna zase bila mama. aj tieto zachvaty hnevu som zdedila po nej.
vekom sa to trochu zmiernilo. a ked som stretla mojho priatela, pochopila som, ze hnev je moja obrovska slabost a ze je to prizemne. tak som sa naucila ovladat svoj hnev. a citim sa omnoho lepsie. nehovorim, ze sa obcas poriadne nenastvem, ale neda sa to porovnat s tym, co bolo.
ale u teba to je nejake divne..ako dlho to mas? ak to zacalo z nicoho nic, moze to byt nebezbecne. skor by ti pomohol odbornik. moze to byt prejav nejakej choroby...psychickej ci fyzickej.

lenik

skus vyskusat nejaky sport. Precistis si hlavu a ked budes unaveny, mozno nebudes uz mat ani chut ani silu sa na nieco nahnevat....

[zruseny12]

...tak bude to zniet dost cudne,ale mozno ti chybaju vit. a miner.skus doplnit Bvit.vsetky druhy...
...bol si taky aj predtym?

vecernica

b;bost.,meditacia je pre kludne povahy,,ktore miesto aby zili medituju a neziju ,,,ako cely budhizm, vsetko v pohode,,,pekne s to cita a pocuva,je to teroia a hlavne, ak nic nerisime svet krutych zostava kruy ,ale to je moc velka a dlha filozofia zvlast pre forum pologramotne ,kde o filozofii nikto nema ani paru.pointa je o tom ak si nekludny ohen ohnom a nie kludom,,..nemusite to ani citat,.tak mam skepsu o pochopeni tu na fore o hoci zkej vecej intelektual.ne myslienke bohuzial,jednoduchot a primitivne ekonomicke myslenie prevlada

nezabudka

No ja mam podobny problem. meditacia je to posledne, co by mi zabralo, skor ma este viac rozculi. Najviac nadavam, ked soferujem, kazdy vodic okolo je p.. a k.., neviem si pomoct. viem ze raz to vyhroti do dakeho konfliktu, lebo to je vidiet, ked sa v aute tak rozculujem

jajka001

tak potom skus tu meditaciu, uvolnit sa, presmerovat myslienky, predychat to. ked ta niekto nastve chod sa prejst niekam do prirody.

zberatel

Serie ma vela veci ale nejak obzvalšt asi nie.Najhoršia je ta koncentracia na ten hnev v situacii ked som vytočeny.