Kŕčové žily.......čo s nimi?

musaka1

ja žiadne krémy gély doma nevyrábam, ja som si už zvykla na krém priessnitz z lekárne, veľmi ho mám rada veľmi pomáha

bielamacka

Krem na krcove zily mozno vyrobit aj doma z bambuckeho masla, gastanov, ginka a esencialneho oleja z jalovca. Recept si mozete pozriet napr. tu:
kaviaren-u-macky.blogspot.sk

mandragora21

Ja som mala problémy s kŕčovými žilami počas tehotenstva, strašne mi opúchali nohy hlavne v júli keď bolo veľké teplo. Kupovala som si na ne priessnitz gél na žily a cievy, rýchlo mi vždy zabral a odpúchali mi nohy, tak ja môžem ten doporučiť

papaja41

Mame veľmi pomáhal priessnitz na kŕčové žily, ona si ho natierala vždy keď mávala opuchnuté členky a boleli ju z toho celé nohy. Mala už dlhší čas problémy s týmito kŕčovými žilami. Tento jej zabral najlepšie, uľavoval jej od bolesti takmer okamžite. Jemne si ho vždy vmasírovala na členky a v okolí a hovorila, že jej to tak príjemne pôsobilo a postupne uľavovalo od bolesti.

Prezyvka55

prevencia je zdrava strava a dostatok pohybu, riesenie je operacia.
tablekty vam zdravu stravu a dostatok pohybu nenahradia.

damian

Prirodna medicina, podla knih, ma dobre vysledky v liecbe ciev. Krcove zily treba, okrem ineho, potierar rano a pred spanim jablcnym octom, ktory je dobre aj riedeny vodou v malom mnozstve pit. Pise sa o ustupe krcovych zil do 1. mesiaca. Jest pritom pohanku, doplnat vitaminy C a E, jest ovocie a zeleninu a je velka pravdepodobnost, ze sa krcove zily stiahnu. Ak nie, treba siahnut po konv. medicine...

hmmmmmm

a ten pagastan konsky, dnes uz dostanes aj kremy, gely na natieranie, napr.yven gel, yven h/s pridavkom heparinu/,reparil a mnoho inych.

hmmmmmm

drobne metlicky sa daju odtsranit, teda zneviditelnit trochu laserom,alebo elektrickou ihlou.prerusi sa tok krvi, lebo laser zrazi krv v cievke a uzavrie ju.na specializ.ptracovisku urobia na malej ploche test aby videli ako reagujete, ci sa koza nejazvi a po tyzdni zacnu s vacsou plochou.problem je,ze cievka si moze urobit nove vyhonky, tak ako ne.mozes uzivat bioflavonoidy na spevnenie ciev a na spomalenie hojenia sa,cvicit s nohami a vela chodot.