Hučanie v hlave

Príspevok v téme: Hučanie v hlave
csindy

Keď si večer ľahnem /príp. aj ráno, keď sa zobudím/, niekedy sa mi stáva, že mi hučí v hlave, a to takým spôsobom, ako keby som v diaľke počula letieť lietadlo. Neprejde to, kým nezaspím. Stretol sa niekto z vás s tým? Čím to môže byť a ako sa toho zbaviť? Napíšte, prosím, kto o tom niečo viete. Ďakujem.

lapelle

pred rokom mi zistili HLA B-27 prítomný (reuma), prežila som si svoje....
...už tri roky ni hučí v hlave v jednom kuse, keď je ticho je to hrozné...dá sa s tým vôbec niečo robiť? Lekári mi ktovie ako nepomáhajú, vraj to prejde...to povedala krčná pred rokom...čo s tým??

Carmenita

anbusa, ako sa vola tvoja doktorka? a v ktorom je meste??
ja zas pocujem take akoby sumenie. ked som chodievala na disky alebo koncerty,tak som to mala intenzivnejsie,musela som zaspavat so zapnutym televizorom,aby som to prehlusala. teraz to mam skoro kazdu noc,ale nie tak intentivne,ako po koncerte. snazim sa na to zvyknut, nic ine mi neostava.ale tu jogu by som aj ja vyskusala...

anbusa

už som niekde písala, že mám skvelú doktorku, fakt. Je velmi mudra, odkedy k nej chodím, prišla mi na mnohé skryté problémy, ktoré sa mi ťahaju a nikto mi nevedel vysvetliť, že prečo.
Tiež som za nou bola asi pred mesiacom, že mi píska vušiach a ona, že je to vplyvom zúžených ciev hlavy. Chodím na jogu a tam som sa teraz naučila určitý typ dýchania a ten začínam praktizovať. Hučanie ustupuje a kedykolvek, ked začne, aj v noci pri zaspávaní , tak dycham a je to fajn. Som tak rada, že sa toho zbavím.

M@tiss

Awojte volam sa Martin a chcem len napisat ze aj mna trapi hucanie v hlave neviem sice s coho to je a trapi ma to us asi rok proste ked je dakde klut a tich tak pocujem ako mi piska v hlave je to neprijemne ale da sa to vydrzat ket ma dakto s tym skusenost a vie si dat s tym radi tak nech mi pls napise vopred dakujem

Nana80

Ahoj Randolf45.Som rada, ze niesom blazon. Alebo mozno som, len o tom neviem ;-) Dnes sa mi to stalo asi po roku a pol. Mavam tie iste stavy ako ty. Pravdu povediac som si zacinala mysliet, ze si to vymyslam ale tiez sa mi to deje pocas spanku. Zobudi ma hrozne hucanie v hlave a piskanie. Otvorim oci som hore a neviem sa pohnut. Som uplne paralizovana. Dokonca sa snazim zodvihnut ruku. Ja mam pocit ze ju dvihnem ale ked sa pozeram tak moje telo je bez pohnutia. Naozaj tomu nerozumiem. Pominie to postupne same. A tiez mam od malicka niekedy pocit ako by niekto bol v miestnosti. Ked som bola dieta bolo to castejsie vtedy som sa bala ostat sama v izbe aj ked bolo svetlo. Aj teraz ked sa ma stat nieco zle mavam sny. Alebo ked niekto zomrie citim zvlastny pocit a chlad okolo seba. Za doktorom som nebola lebo mam pocit, ze by ma mal za blazna.

emica

aj mne od vcera vecera huci v hlave, myslela som ze ani nezaspim, zaspala a rano sa zobudil a zase to huci.. neviem ci je to z usi a huci mi to v hlave, sice mam pocit ze viac nalavo ako napravo. v poslednych mesiacoch dennodenne sedim pri notebooku zhrbena a este v detstve mi zistili skoliozu (s ktorou absoutne nic nerobim), takze to moze byt tym?

randolf45

Ahojte vsetci komu huci v hlave.Ja mam ten isty problem tiez som bol aj na egg a nic nezistili. Bolo mi asi 10. ked sa mi to stalo 1krat o tyzden nato mi zomrel starky po 5 rokoch sa mi to znova stalo bolo to hrozne hucalomi nie v usiach ale v hlave citil som to vim co hovorim a viem aj preco. No zas zomrel niekto blisky.Asi pred 8 rokmi sa mi stal aj dokaz.Bol som u priatelky ale spali sme odelene,,ako som zaspaval prislo to na mna Celi som s nehybnel nevedel som sa pohnut a zacalo hucanie a v tom hukote som pocul kricat svoje meno od mojej priatelky ktora kricala "pod sem pod sem rychlo" no ja som sa nevedel ani len pohnut.Zacal som stym bojovat cim som viac chcl tym viac mi hucalo a pocitoval som tlaky v hlave.Skusil som to predychat.pomali som sa nadychol a pomali vydychol a ono to hucanie ustupovalo ale ked som sa chcel pohnut znova sa zacalo stupnovat tak som nespekuloval ale to predichal a sustredil mysel nato aby to odchadzalo somna a tak sa aj stalo.Isiel som za priatelkou a ona cela vystrasena mi vravela ze citila ako ju niekto hladi po nohe a cela smeravela.Ona spala v izbe svojej sestry ktorej sa chalan otravil.Viem je to zvlaste co pisem ale vie preco sa nam to deje. ale nie ukazdeho to musi byt pre ten isty princip.Ak ta zaujalo co so m napisal rad vysvetlim podrobnosti preco sa to deje. Bude sa to diat nadalej ale nie pravidelne.U niekoho sa to prejavuje napriklad srdcovo ciev.ochorenim. u niekoho napr. oblicky pecen ladviny a kade co iny co sa vam bud stalo prvi krat alebo velmi po dlhej dobe.