Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tehotná????????? aj keď test je negatívny????

Príspevok v téme: tehotná????????? aj keď test je negatívny????
janusina

ahoj kočky..mala som po menzese nechránený styk s priateľom, po dvoch týždňoch som si spravila tehotenský test a vyšiel negatívny, ale je mi už týždeň zle, je mi na zvracanie, bolí ma hlava,,,mám taký čudný pocit v bruchu, myslíte, že by som mohla byť tehotná..aj keď som sa milovala po menzese,.a test mi vyšiel po dvoch týždňoch od milovania negatívny??? a hlavne mám takú akoby ťažobu na žalúdku....ďakujem za odpovede

winki

malada však toto majú guráž rozťahovať sa pred chalanmi, ale odvahu niesť následky a zájsť za človekom - odborníkom tak to už nie.

Pusinka1

ahoj, ja som mala menzes 10.3. potom som mala 2x nechránený pohlavný styk so svojim priateľom . A teraz mi to už mešká 9 dni , urobila som si 3 tehotenské testy no všetky mi vyšli negatívne. Pociťujem všetky nevoľnosti , okrom častého cikania , Možem byť tehotna ?? ... prosim poradte mi ! Ďakujem pekne !

jaraaaaa

ahojte. ja by som sa chcela opytat, ako je to s tehotenskymi testami. ak vysledok testu bude negativny, tak to moze znamenat ze som tehotna, len test to este nevedel rozpoznat, alebo naozaj niesom tehotna.... ale ak vysledok testu bude pozitivny tak to na 100% znamena ze som tehotna..?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tehotná????????? aj keď test je negatívny???? - Fórum - ZDRAVIE.sk