tehotná????????? aj keď test je negatívny????

Príspevok v téme: tehotná????????? aj keď test je negatívny????
janusina

ahoj kočky..mala som po menzese nechránený styk s priateľom, po dvoch týždňoch som si spravila tehotenský test a vyšiel negatívny, ale je mi už týždeň zle, je mi na zvracanie, bolí ma hlava,,,mám taký čudný pocit v bruchu, myslíte, že by som mohla byť tehotná..aj keď som sa milovala po menzese,.a test mi vyšiel po dvoch týždňoch od milovania negatívny??? a hlavne mám takú akoby ťažobu na žalúdku....ďakujem za odpovede

susu47

ahojte, precitala soma si vsetky fora na danu temu ale fakt uz neviem.Ja som brala Dlho HA koli cystam na vajecnikoch v septembri som prestala brat pretoze mi lekar povedal ze je vsetko ok a ze je najlepsi cas otehotniet, s manzelom od tej doby skusame stale cyklus som mala previdelny aj po vynechani HA no a tento mesiac mi meska mrcha 8 dni a testy su negat. tak neviem ci je ste skoro a test to nezachytil alebo co ???

Tyriss

Mne meskala menstruacia 2 mesiace..dovtedy vsetko krasne pravidelne.Lieky som brala ale uz asi pred rokom vysadila ale nemalo to na cyklus ziadny vplyv, az do maja.Potom dva mesiace ticho.Uz som myslela na vsetko mozne (tehotenstvo) 3 testy mi ukazali ze negativne, 2x ultrazvuk u lekara a nic.Dal mi tabletky na vyvolanie a do tyzdna po dobrani (brala som 7 dni) prisli.Takze moze kludne meskat aj dlhsie a ziadne tehotenstvo. ;))

xixia

Ahoj Martinočka...Tak najväčšia pravdepodobnosť otehotnenia je v strede cyklu...v tzv. plodných dňoch...Malá pravdepodobnosť otehotnenia je po menštruácii a pred menštruáciou je nepravdepodobné otehotnieť...To som niekde čítala...Pekný deň

Nedočkavá

Ahojte môžte mi niekto poradit? Bola som u lekarky robila mi test z krvi vysiel negativ aj ja som si robila testy a vysli negat, vkuse mi je zle na zvracanie, boli ma hlava , narastli mi prsia z ktorych mi vychadzy tkutinka ako mledzivo, a lekarka sa vyjadrila ze podla vysetrenia vyzera to byt na tehotenstvo.Som tehotná????? Poradte mi , prosim

tinka228

počkaj ešte pár dní a ak nedostaneš menzes urob si znovu test. je možné, že si tehotná len veľmi krátko a máš ešte veľmi nízku hladinu HCG, ktorú test ešte nezachytil.

zumi

ahojte, prosim viete mi poradit? menzes som mala dostat 28, zatial neprisiel...robila som si tehotensky test, ale vysiel mi negativny...je mozne, ze je to este skoro testovat?

baku

kuriatko 16 a poznas Ovulačný test 5v1 - na stanovenie plodných dní alebo Ovulačný tester Lady-Q alebo Eva ?
teplomer nie je spolahlivy...

laura_

PSYCHYIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nesledovať sa, ak človek velmi chce tak to väčšinou nevyjde

tinka228

kuriatko nič nemeraj ani nerátaj. príliš sa sleduješ. to že ti menzes mešká 4 dni je dosť málo. počkaj ešte týždeň a ak nepríde potom skús test. píšeš že sa na to príliš nesústredíš, ale z tvojich slov mám opačný pocit. držím ti palce, aby ti dve čiarky zasvietili čo najskôr.