rozbiť manžestvo?

Príspevok v téme: rozbiť manžestvo?
anka

chcela by som vedieť Váš názor na moju situáciu, začala som si so starším ženatým mužom, je ochotný odísť od rodiny a žiť so mnou ale som si neni istá či to bude fungovať a či unesiem bremeno zodpovednosti za jeho rozvod. je mi s ním dobre ale na otázku či ho milujem neviem odpovedať jendoznačne.prosím poraďte.

neillinka

Ja si hlavne myslim,ze ked sa chce rozviest,tak by sa mal rozviest preto,ze im to neklape a nie preto,ze chodi s tebou.Lebo ak sa rozvedie pre teba,tak to bude stale stat medzi vami a ty budes stale ta,co rozbila jeho manzelstvo.A zapamataj si,ze neda sa budovat stastie na nestasti ineho.

dont do this

Skus sa wzit do situacie deti aj jeho zeny. Nebud egositka a nemysli len na seba ;) Je w tom wela.... ale ked si niesi ista thak kasli na to ;)
Klobas je este dost...

moniqa87

ak nevies ci ho milujes, tak to skonci skor ako riadne skomlikujes zivot sebe jemu a v neposlednom rade aj jeho zene... ak mas teda trocha empatie a ak vravis, ze ho asi nemilujes... dufam, ze sa rozhodnes spravne, vela stastia

zufala

anka a co ak si najde neskor inu?mladsiu?ked teraz si nasiel teba a predpokladam,ze si mladsia od jeho manzelky.ako sa budes citit?tak sa bude citit jeho manzelka ked odide s tebou

Chiara_15

Ahoj viem asi com prechadzas tiez chodim s niekym kto je zenaty ale tam je to trosku komplikovanejsie kvoli jeho zeninej povahe nechciet sa rozviest a tak...vies ono je to v podstate tak ze ak si ochotna spravit vsetko prenho a lubis ho tak ano,,ale ak si si nie ista ako si povedala a vies ze mozes natrafi v zivote na lepsiu sancu tak este skus stym chvilu pockat...nemusi sa hned nahlit do rozvodu skus sa este viac spoznat a premysliet si to hlavou a spolu stym aj nasledky rozvodu aby si to niekedy v zivote nelutovala a hlavne on.je to nieco vazne cim oddelis otca od svojich deti a manzela od manzelky ...ale ak si vies snim predtsvait buducnost tak potom nieje ocom:D drzim palce a napis potom ako si sa rozhodla...