Hyperventilacna tetania?

Príspevok v téme: Hyperventilacna tetania?
Kvetka

Viackrát sa mi stalo v autobuse alebo aute,ze mi bolo neuveritelne zle.Nikdy som nezazila take pocity.Strpli mi ruky,nohy,celá sánka,a prsty mi vykrútilo do strán.Zvlásť pocity: zdalo sa mi,ze nie len odpadnem,ale mala som pocit ze rovno ZOMRIEM!!!Vobec neprehanam,ale odpadnutie neprichaczalo pri tomto stave do uvahy,bola som presvedcena,ze este chvilu a zomriem.Preslo to,ked som vysla z dopravneho prostriedku a poriadne som sa rozdychala.
Lekar ma vypocul a mlcky napisal do karty "priznaky Hyperventilacnej tetanie". To je vsetko,co viem.Ani sa nevyjadril co s tym, ako to liecit.
Iny lekar povedal,ze je to iby psychika a nemam sa sustrdovat na seba???Nesustredovala som sa na seba!
Ma niekto viac info o tetanii?

icka

Mariaa:ja neviem čo je so mnou ale ráno riadne raňajkujem,a o hodinu to na mňa príde.musím stále do seba niečo trepať.Pol dňa, tak to by ma vyrútilo.Fakt neviem čo je to so mnou.Teraz idem so psom na prechádzku k mame a večer sa ti ešte ozvem.

[zruseny12]

no ja tiez musim jest,nemozem nejest...staci,ze nejem poldna a hotovo...cela sa trasiem...tak,jedine si kupit nove veci...nic ine ti neostava...ja som tak po synovi vsetko rozdala,lebo mi bolo male a ked som schudla nemala som co obliect na seba:0((((.........

icka

mariaa: dakedy mi nerobilo problém schudnúť ale teraz keď som hladná tak sa mi začne strašne točiť hlava a je mi až do odpadnutia.Musím si nosiť so sebou nejaký cukrík.

icka

mariaa:určite po nich.Doktor mi povedal že sa od nich priberá.Ale zatiaľ ich nechcem zmeniť.Bojím sa že by sa mi zhoršila tá moja choroba.

[zruseny12]

no,a vies urcite ,ze to bolo z AD?lebo ja nemam s nimi skusenosti tak neviem ci sa pribera od AD...ale chapem ta,ako sa mozes citit,ked si nemas ,co obliest,ja som to tak mala pri prvom synovi ked sa narodil a pribrala som...a dost...

icka

mariaa:vieš ako som strašne pribrala od Ad? 10kg.Som ako mech.je to strašné nemám si čo obliecť všetko ma tlačí.Telo má riadnu pecku za dva mesiace toľko kíl.Nevie si na to zviknúť.A ja si myslím že som nafúknutá.