Hyperventilacna tetania?

Príspevok v téme: Hyperventilacna tetania?
Kvetka

Viackrát sa mi stalo v autobuse alebo aute,ze mi bolo neuveritelne zle.Nikdy som nezazila take pocity.Strpli mi ruky,nohy,celá sánka,a prsty mi vykrútilo do strán.Zvlásť pocity: zdalo sa mi,ze nie len odpadnem,ale mala som pocit ze rovno ZOMRIEM!!!Vobec neprehanam,ale odpadnutie neprichaczalo pri tomto stave do uvahy,bola som presvedcena,ze este chvilu a zomriem.Preslo to,ked som vysla z dopravneho prostriedku a poriadne som sa rozdychala.
Lekar ma vypocul a mlcky napisal do karty "priznaky Hyperventilacnej tetanie". To je vsetko,co viem.Ani sa nevyjadril co s tym, ako to liecit.
Iny lekar povedal,ze je to iby psychika a nemam sa sustrdovat na seba???Nesustredovala som sa na seba!
Ma niekto viac info o tetanii?

[zruseny12]

Ahoj Icka,no toto,preco sam manzel neskocil do bazena?:0))))........ale kocurika tam hodil...no,sak nech si kazdy prinesie v kosicku jedlo a obcerstvenie...a nie ty ich budes obskakovat...ja by som im to slusne povedala.../nemali by sa za to urazit/ja som dnes doma,lebo dcera mala teplotu vcera vysoku a dnes mala ist na ockovanie,ale musela som s nou ist k lekarke...ma zahlienene hrdlo,a poriadne-povedala lekarka.Kupila som jahody,ale vobec sa mi nechce ich mixivat,lebo vsetko bude oprskane...:0(((((....ale musim ich urobit,ci chcem ci nechcem...u nas je krasne...no tak to ti nezavidim,ja som tiez raz mala znamienko poskodene,ale zahojilo sa...tak dufam,ze aj tebe sa zahoji bez problemov...pa-a pekny tyzden ti prajem...ja neviem ci som ti pisala,ale bola som na denzitometrii a nemala som dobre vysledky/ale to som uz bola na to pripravena,lebo uz som vedela,ze mam mierne odvapnene kosti/maj sa krasne este raz...

icka

mariaa:to máš fain že si schudla,to by sa zišlo aj mne.dnes som po výkende ako dobitá,neoddýchla som si ani minútu.Stále sme doma mali nejakú návštevu.V lete je to u nás strašné,každý si príde k nám oddýchnuť k bazénu a ja som ako čašníčka.celé dni len vysluhujem.Už mi to kus lezie na nervi.Mám choreho kocúrika má zápľ priedušiek.Manžel ho skúšal v bazéne-či vie plávať.no a večer sme museli ísť k zverolekárovi.Bál sa tak ma uškrabol a natrhol mi znamienko,tak teraz neviem čo s tým...hm.Uvidím za dva dni a ak tak budem musieť ho dať vzbrať.Páá

[zruseny12]

Ahoj Icka,ano pracujem,ale dnes uz ku koncu som bola taka dobyta...no ochladilo sa...u nas bola aj burka...inak,ja som schudla odkedy chodim do prace na moju povodnu vahu ked som mala 18-nast...inak som mala po detoch 62kg ateraz mam 59.Ale dalej by som nechcela chudnut...neviem ci som ti pisala,bola som na denzitometrii,vysledok nebol ok,tak idem na odbery....maj sa zatial krasne...pa-zajtra zelam pekny den/dnes som prisla z prace domov urobila som jest a ze si na chvilu lahnem a od 19hod.som spala do 22hod.a teraz strasim na PC...

icka

mariaa:Ahoj.nejak nám schladilo .Dúfam že cez víkend nebude pršať.Robíš?ja som tiež v práci.dnes som si bola kúpiť nohavice-saténové,no ale to je katastrófa.Ako som pribrala tak sa mi nič na mne nepáči.No ale nemôžem chodiť holá.Môj manžel už shudol za dva mesiace 6 kg.No a ja ani gram.trocha mu to závidím.tak sa maj .Páá

icka

mariaa:ahoj.Ja som OK teraz keď je teplo tak som stále na dvore do večera.A potom sa mi už nechce nič,len spať.Už sme sa doma v bazéne kúpali celý týždeň tak som z tej vody potom uťahaná.Tak sa maj.Ahoj

[zruseny12]

Ahoj icka,mne nerobi nic pocasie,ked vypijem kavu tak je to ok,ale poslednej dobe ma lamu kosti....a mam zapal,mala som krv v moci...inak sa mam ok,chodim do prace...a bolesti uz ignorujem,lebo ma stale nieco boli..:0((((.......najnovsie sa mi zacali viac robit aj modriny,a teke bolave...tiez uz ich prehliadam...maj sa krasne...a zajtra pekny den ti prajem...pa

icka

mariaa:ale,veď som čakala kedy sa ozveš ty.Večer som žehlila,mala som toho strašne veľa.Tak som už potom bola unavená tak som nešla na internet.Už dva dni som ako vygumovaná,asi z tohoto sprostého počasia.Aj teraz som ležala v kancelárii ,lebo sa mi len vyzyvuje a som ospalá.No hrôza.Tebe nerobí problém počasie?