Preco je to take tazke?

Príspevok v téme: Preco je to take tazke?
keituskaaaa

Nie som v praci.Nechcem.Povedala som si ze nepojdem.Asi mi preskocilo.Nedokazem sa rano zobudit,kazdy vecer myslim na to ze zasa vstavat do roboty a trcat v nej 8hodin,stravit v nej volny cas od pondelku do piatku akurat ked je pekne vonku.Nechcem ist ani von vlastne.Mam 6rocny vztah ktory sa mi ruca pred ocami a ani neviem preco.Nemame na seba cas.Kvoli praci.Rano pusa na rozlucku,vecer na privitanie,jedlo,telka,spanok.Vikendy jednotvarne,setrime na dom a este dlho budeme a tak si nemozeme dovolit vela.Mam 22 a som unavena zivotom.Vsetko je drahe,uz ani do klubu nechodim,a naco aj..asi je to zle ze?Asi sa mi nechce zit..vsetko je take iste,sive a jednotvarne..cely zivot.Robota,domov,robota,domov..nechutne...

leerka

ja to teda nechapem, ked si nespokojna, tak zmen svoj zivot, najdi si novu pracu, kt ta bude bavit...a nestazuj sa tu...zmen to a hotovo, lebo si neskor povies, alebo si to hovoris aj teraz, ze tvoj zivot nestoji za nic....

reee

neboj urcite to zvladnes,10 mesiacov nie je tak vela a mas tam priatela,tak sa podrzite navzajom.ja som tiez v zahranici ,ale bez priatelky a ver ,ze je to o moc horsie.tiez to ratam na mesiace,ale treba nieco vydrzat.a neboj sa navratu,aj doma sa da zarobit.a doma mas hlavne viac volneho casu a casu na normalny zivot

keituskaaaa

No vlastne..my sme v zahranici...uz vyse 2 rokov...a nevidime sa cely den.Tu sa neda najst praca spolu..nie lahko..len dufam ze prezijem este tych 10mesiacov aj ked sa bojim co bude potom...bojim sa slovenska...platu aky budem mat a ako to zvladnem.Myslim ze aj to je dost moj problem,stresujem sa tym co bude aj o rok..cela ta situacia ma trocha desi Ako keby som mala gulu na nohe a nosila ju stale so sebou...

[zruseny12]

keituska,ak si sporite na dom,tak je to ok...jasne, ze je to lepsie ako byt...
byt je neprekticky po vela strankach...
ale ak mas este problem v praci a chyba ti spolocnost priatela/ze ste malo spolu/
jednoducha pomoc,teraz sa da vycestovat do zahranicia...obaja a najst si pracu pre pary...a budete spolu a aj si skor nasetrite na DOM...vela stiastia...

janka

keituskaaa ahoj, neni potrebne pracovat v jednej spolocnosti, aby ste mohli ist spolu na obed. Myslim, ze v kazdej firme je prestavka na obed, tak to vyuzite a budte vtedy spolu. A toto forum ti trosku nepomaha? :) pekny dnik

fraisee

kazdy si je strojcom svojho stastia, ak budes dalej sediet a bedakat, nic sa tym nezmeni. nic ti same nespadne do naruce. nehovor mi ze na svete ta nic nebavi, studuj jazyky, chod na kurzy sportu, tanca, pletenia.. rob nieco co ta bavi...
ja napr mam problem casovy, je strasne vela veci co chcem stihnut, bohuzial, casovo je to nerealne.

reee

...si panom svojho stastia,ale nezabudni,aj ked tu vselico tvrdia,mozes zmenit svoj zivot ako chces,ale vzdy ked clovek niekde dostava viac,niekde viac straca

monika9

preco nezmenis robotu uz si sa o to pokusila???? ludia sa maju zvyk stazovat ale nespravia nic preto aby to bolo inak....dom a nestaci byt?? prehodnot co by si vlastne chcela,mas 22 to je pekny vek,chce to zabavu....

moniqa87

ale zivot nie je fer...
jedine co mozes spravit je zmierit sa s tym a snazit sa najst si lepsiu pracu. a co studium, nechcela by si si spravit skolu? potom by si mala vacsie sance na lepsiu pracu, alebo obaja vycestujte na cas do zahranicia, zakial nemate deti to pojde a potom sa rozhodnete kde sa vcam bude zit lepsie