Lindaxa 15mg

zvedava1122

pre Opatrne : ahoj zaujal ma tvoj prispevok, verim ze tie lieky mozu mat take neziaduce ucinky, preto ta chcem poprosit, ak by si mohla uviest email chcela by som sa ta popytat nejake informacie ohladom skusenosti s tymto liekom. Dobre ze si to tu napisala, ale su zeny ktorym do duse neprehovoris a ich tuzba po bezstarostnom chudnuti je silnejsia. Dakujem za email.Ahoj

majka1654

Ahojte , ja som brala lindaxu 10 asi tri mesiace a schudla som 13 kg. Potom som ostala tehotná a všetko sa mi vrátilo. Kedže som nemohla kojit kupila som si lindaxu nech tých 13 kilov ide pekne preč.Ale čo som nechcela ani jedno jediné kilo.Nič. Prvý krát mi ani jesť nechutilo nič ani sladké (a pre mna je to najväčsia slabosť)a teraz by som zožrala aj koňa vola nechápem.Kašlem nacelú Lindaxu aj na iné budem radšej chodiť častejšie do fitka a ked bude teplejšie na korčule musim to dat dole.
takze podme radsej cvičit.
P.s. lindaXA mi pridala bolesti hlavy ktore mi zostali doteraz a sex to radsej nekomentujem ....papa

...

No Lindaxa mi nepomohla,všetko je to hlúposť,karnitín ,aj iné ,dnes som dala 50 eur za ultrazvukovú lipsukciu,no to som mohla radšej stúpiť do hovna,vždy na niečo naletím ,je to varovanie,nepodľahnite tomu ako ja,pritom cvičím 3-4x do týždňa,nepriberám ,ale ani nechudnem.Musela som to tu napísať ,lebo som nahnevaná sama na seba .

Gaston76

Ahojky dnes mi u nás v Čechách v lékárně oznámili že ji stahují z prodeje že jsou tam nějaké nežádoucí účinky já teda nevím já sem z toho dost nešťastná protože jsem brala jí asi pět let začínala sem teda MERIDII a zhubla sem 30 kg mám problémy s nadváhou a hodně měla sem 170kg sportuji dost aktivně poté co se vyskytla lidaxa a byla cenově lacinější tak sem to střídala pak už sem nehubla ale hlavně nepřibírala moje vysazení léků mělo za následek přibrání za 14dní 10kg které sem už bohužel neshodila takže teď sem ráda že mám 140kg sem z nich nešťastná to mi věřte to co si za celí život prožívám je děsné nevím co budu dělat dál sem zvědavá co mi řeknou u lékaře kde mi tyto léky nasadily a co mi dají místo nich.jinak sem i po bandáži žaludku a taky to žádný zázrak není jak říkají ale to už je z jiného soudku.mě tyto léky vyhovovali co se týče léčby neboť mám problémy s hormony a tyto léky mi pomáhaly.tak holky pokud můžete řešte to pohybem a podobně vím že vás tady spoustu má jen 20kg nadváhy a jste stoho nešťastný?a co mám tepr říkat já.Ahojky a zdravím Slovensko máme tam příbuzné tatínek byl od Vás.

opatrne

kočky,viem,že túžba zhodiť zopár kg a byť krajšou a sebavedomejšou je silnejšia ako čokoľvek iné...a preto budem rada,ak týmto príspevkom ovplyvním aspoň 1 kočku...Lindaxa ani ine lieky na chudnutie NIKDY...ja a moje kamaratky sme ich uzivali,niektore kratko, niektore dlhsie...účinok je sice super ale dokedy a za aku cenu?!...tieto lieky znicili mne aj mojim kamaratkam nielen celkove zdravie ale aj zivot..ked ste to uz zacali uzivat a nepocitujete ziadne vedlajsie ucinky,to nic neznamena...odzrkadlia sa neskor...oslabenie srdcovej činnosti,problémy so zaludkom a crevami,VELMI vazne psychicke poruchy, problemy s libidom a dalsie ine problemy tykajuce sa funkcie roznych organov...fakt to nie je sranda...vedela som,ake neziaduce ucinky maju tieto lieky a aj tak som ich uzivala....az po rokoch,ked som vsetko zhodnotila s kamaratkami som si uvedomila aka obrovska chyba to bola...na kazdej z nas to zanechalo nejaky vaznejsi problem...konkretne ja som bola dokonca v ohrozeni zivota,kamaratku opustil dlhorocný priateľ a na ostatných to tiež zanechalo nasledky...viem, ze vas to aj tak neodradi...ale chcela som iba povedat nasu skusenost...po rokoch sa vzdy prejavia nasledky iba niekolkomesacneho uzivania...su to veci, ktore uz nezmenite?..a za aku cenu?naco to vlastne bolo dobre?ano, zarucene vsetci schudnu,ale akonahle prestanes brat,tak priberies dvojnasobne a uz sa tejto vahy nezbavis ani racionalnym stravovanim a pohybom....a co to chcete uzivat cely zivot?kazdy mesiac dat vyse 30 eur a k tomu si pribijat postupne klince do rakvy?...vzdy su nejake nasledky...kocky,tieto lieky Lindaxa a spol pomahaju schudnut za kratku dobu ale za aku cenu?za cenu tvojho buduceho zdravia...nie je to iba moj subjektivny nazor,je to nazor mnoho kociek z mojho okolia...prave preto su tieto lieky na lekarsky predpis a aj tak nie dost bezne predpisovane..v niektorych krajinach dokonca stiahnute z obehu ako nasledok porusenia nielen zdravia ale aj psychiky(samovrazdy,zosypania...)...kočky,stoji vam to zato?....skoda,ze niektorí prisli na to ze NIE dost neskoro....OPATRNE

ivko123

ahojte
baby, ako casto a v akych intervaloch mavate vedlajsie ucinky? chcem zacat brat tieto lieky, ale sa obavam tych vedl ucinkov.
dik

cilka76

ahojte,beriem lindaxu 5 mesiac,schudla som 12 kg,citim sa fajn,obcas ma boli hlava,ale mala som to aj pred tam,a chut na sex? ummmm,je to lepsie