Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Korektory

tronka

korektor musi byt hlavne svetlejsi ako tvoja plet je jasne ze tmavsim neprekrijes nic cize korektor svetlejsi a make up a puder trosku tmavsie od tvojej pleti a prekritie mas zarucene

mirka 23

Ja som korektorov už poskúšala veľa a tento je najlepší (samozrejme nehovorím o Dior, Lancom...)Mala som aj Gosh, bol tiež celkom dobrý, ale nie až tak ako Max Factor, stál 180sk, ale mel 2 gramy.
Max factor perfektne prekryje, a poriadne si vyber odtieň, daj si kúsok na ruku, ale aj na tvár.

jaruska_17

no ja som teenegerka...miss sporty osm si kupila len tak narychlo...ale teraz chcem neco dobre...nepouzivam make-up len priehladny puder a korektor ale nwm tento moj je o nicom...

mirka 23

Max Factor, stojí 300sk, ale má 9 gramov a kryje úplne super. Pozri sa koľko má miss sporty. Miss sporty je kozmetika pre teenegerov, ktorí nechcú investovať veľa do kozmetiky, takže od toho nemôžeš veľa očakávať.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Korektory - Fórum - ZDRAVIE.sk