Strabizmus - operacia

kapustova

Ako 50 ročna som bola operovana na strabizmus,robí sa v celkovej anesteze, večer ma pustili domov to je uroven našho zdravotnictva. Stav je pomerne zly, je to dost bolestive lebo oči nie je možne udržať v jednom smere, už som 5 dní po operacii,ale ešte si musim bolesti tlmiť liekmi. Oko je opuchnuté a stiahnuté, červené, stale v nom picha. Ziaľ, ked som sa na to dala tak to musim vydržať, celkový výsledok ešte neviem posudiť.

andy

ja mam 35 rokov..myslite ze operacia by bola pre mna vhodna...neviem kam sa mam obratit ..ak mate nejake kontakty na dokt..dokt-ky..prosim vas napiste mi...vopred dakujem

jablonkaa

operacie strabizmu sa robia bez vekoveho obmedzenia a su plne hradene zdravotnou poistovnou (samozrejme, v nemocniciach, nie sukromnych centrach). vhodnost operacie vsak musi doporucit ocny lekar. najuspesnejsie su vsak v detskom veku.

panika

k tomu zalepeniu-je to uz par rokov, co operovali moju dceru, ale odlepena bola uz v ten den, alebo na druhy a uz aj musela cvicit-je to vsetko o sile svalu

moniqa87

ja som bola tiez operovana, na strabizmus, cca 3,5 roky som vtedy mala, ziadne komplikacie a take zapalene oci som mala zhruba mesiac potom to preslo a bolo dobre, doteraz sa mi to nevratilo

poliewoocka

Ahoj,
mna operovala MUDr. Elena Magicova v Lucenci na strabismus convergens este, ked som mala 3 roky. V nemocnici som bola cca tyzden, potom som nemala ziadne pooperacne komplikacie. Zalezi to od organizmu.