Strabizmus - operacia

strabizmus s

ono mozno je lepsie odskusat brno ako us prahu praha je us dost draha ja ked som bol pred 3 rokmi v prahe tak stal ten zakrok iba 10tisic teras us stoji 25tisic cena visetrenia zo 1700us dvihli na 3000kc takze v prahe je to us viac menej byznis a vbrne stoji zakrok iba 20tisic aj 5 tisic korun vie spravit svoje a este ceskych ked tam treba menit kurs v brne boli kamarati ale iba na lejzer nie na strabizmus ale si pochvalovali ze ti ktory im hovorili ze boli v prahe ze brno je onieco lepsie potrebujem aj tak este min 1 operaciu na prave oko a us rozmislam o brne

fitnesska:-)

Ahojte chcela by som sa opítať mám už 26 rokov a stále ma trápi škúlenie oka. Ako 5ročná som bola operována v Ružomberku - Vojenská nemocnica, dstala som odporúčanie na Dr. Huleja tušim že tak sa volal. Ja by som sa len chcela opítať či má niekto skúsenosť že po operácií stabizmu- škuľatosť mu to ostalo aspon 5 rokov...Ďakujem :-)

lave

ja ked som bola mala bola som na operacii trošku to pomohlo ale stale mi uchadza oko ale nie až tak moc...ja už som si zvikla..ale jasne chcela by som to odstranit...ale ked čitam že to vydrži par mesiacom či rokov tak ma to zarazilo...no čo musime čakat kym niekto nenamysli niečo nove a učinne ale kukam že v tomto medicina moc nepostupuje či?A praitel hovory že mi to ani nevidno že iba sem tam tak ja neviem a nektory ludia si to ani nevšimnu iny zas ano ja už saa neviem:)))

strabizmus s

ono aj mala odchylka sa vzdy vrati mne to hovorila flemrova co to operuje tak to som povedal len priklad ze kazde 3 roky ale aj tak je to dost drahe a ja us mam celkovo 5 operacii za sebu od mali ono da sa to operovat vela krat ten sval sa bud skrati alebo da sa predlzit a natiahnut to mas nieco ako achylovku ked ti to napravia dobre ked sa este vivijas tak us viacej stim problem nemas ale ak ti to operuju ked us si dospeli a us mas skonceni rast a vivin tak mas to len ties na chvilku ako ja teras

lebo

Mozno v tom urobis ty prevrat, ked mas velky rozdiel medzi ocami tak ti to dlho nevydrzi. Keby si mal maly tak sa oci pekne "chytia" a spolupracuju a uz ti to neujde. Operovat pravidelne cely zivot kazde 3 roky sa to urcite neda.

strabizmus s

v prahe je to dobre ale co je strasna nevihoda ze zacvakas 25tisic a mas len rocnu zaruku a ten strabizmus sa vracia naspet po dvoch as 3 rokoch ja nechapem preco tam nevedia dat taku zaruku ako na laseri ked sa mi to vrati aj za 10rokov ze to s operuju ako pri laseri ja som pred 3 rokmi platil este len 10tisic len zacalo tam chodit vela slovakov tak to dali na 25 tisic no byznis je biznis tim ze mas rocnu zaruku lenze problem je vtom ze do toho roka sa to vrati iba 10percent ludom ostatnim as neskvor lebo ja ked som sa pitaL TAK TA OPERACIA STRABIZMU JE LEN chvilkova zalezitost nie na stalo ja som roky po operacii a us mam oko zase take ako som mal pred operaciu a platil kazde 3 roky alebo aj keby som dal kazdych 5 rokov 25tisic to ties neni vihra a ked si to clovek zrata cesty plus jeden den co tam ostanes niekde na ubitovni vimennni kurs tak min 1250eur to vyjde a na slovensku je to uplne onicom tu mi to nedali ani trochu tak dohromady ako som mal v prahe a ta fiserova je len zacinajuca doktorka ona roby pre neovize co je vcechach a na slovensku si otvorili pobocku

gsm

Fischerova chce za operaciu 790EUR, to radsej do CR za zhruba rovnaku cenu kde to uz robia par rokov, nie k niekomu kto s tym zacal teraz a zatial sa to uci.

eerl

Ak by niekto chcel, mam kontakt na Dr. fisherovu, odporucila mi ju moja ocna lekarka. Ak niekto chce kontakt tak mi napiste na mail. chystam sa k nej na konzultaciu tak uvidime. Operovali ma v BA ked som bol malicky