OPERACIA VS.MENSTRUACIA

Tungsten

ahojte, prosím vás vie mi niekto poradiť, v pondelok idem na operáciu štítnej žľazy... krámy som dostala včera (samozrejme, že týždeň meškali... inak som mala vyrátaný termín operácie tak, aby som ich nemala), NIKDY mi netrvajú dlhšie ako 4 dni, obvykle dokonca len 3 a ten 4. deň keď, tak len pár kvapiek... takže v nedeľu finito... viem, že počas menzesu sa môžu robiť len akútne prípady, ale myslíte si, že keď budem tesne po, vadí to tiež? alebo musí byť ešte nejaký odstup? nechce sa mi to prekladať, zas mi dajú ďalší termín až za 100 rokov a ja už proste nevydržím tie problémy, čo kvôli šž mám :/

janka

Suhlasím s Katicou. Operovať ťa nemôže, keď máš mať menzes. Povedz to lekárovi a dohodnú ti iný termín.

katica

ahoj! ked mas menstruaciu neuspia Ta, daju ti iny termin pripadne uz teraz si vypytaj iny termin, ked vies, ze akurat vtedy to budes mat. Mna operovali so slepym crevom v marci, v den operacii mi to prislo, kedze som bola akutny pripad, museli ma operovat,. ale uspali mi iba tak jemne... hodinku som spala, kym ostatny aj 3 hodiny... ale plno lekarov tam pobehovalo okolo mna, lebo ked mas kramy, nesmu ta uspat, iba v NUTNOM pripade... a inac je to aj neprijemne, ked sa musis vyzliekat na operacke, a pritom krvacas... a hlavne potom, kd nesmies po narkoze vstat z postele... mne to bolo moc neprijemne....