O dost mladsi vyzor a stratene sebavedomie

Príspevok v téme: O dost mladsi vyzor a stratene sebavedomie
adamek

Mam problem skor psychickeho charakteru, viem ze je to dost smiesny problem pre niekoho ked sa to porovna s vaznymi zdravotnymi problemami alebo tak, ale vazne sa s tym neviem vysporiadat. 26.decembra budem mat 17, a ludia mi tipuju 14-15 rokov, navyse teraz po 6 tich (!!!) rokoch nosenia nocneho strojceka budem mat este minimalne rok strojcek fixny...tiez niesom najvyssi ani tazka vaha , posilujem uz rok s postavou problem nemam 175cm/65kg, ale to by tak nevadilo... strasne ma to ubija a stracam sebavedomie. ludia sa ma pytaju kam chcem ist na strednu a podobne :(

pusate

adamek ja mám tiež 17,ale vyzerám sotva na 12,dokonca si plavčík na kúpku myslel,že mám 10:-(tiež mám z toho komplexy,meriam iba 152cm:-(a nemám ani 40kg
aLE JA SOM SI TO ZAVINILA SAMA svojimi ppp

adamek

ako hovori sa ze kazda vec ma zle a dobre stranky, a ja snazim vzdy hladat tie dobre aby som sa mal coho chytit... ale pri tejto veci - v mojom veku - neviem ziadne kladne veci najst :( myslim tym hlavne holky

aljoška

celý život mi ludia tipovali menej ako som v skutočnosti mala.Nejako ma to netrápilo.Na strednej škole som bola v triede najstaršia a ked sme šli do kina,na tzv.neprístupný film,tak ma nechceli pustiť.Vždy som takýto problém brala s humorom.Ked som začala robiť,častokrát ma považovali za dceru z niektorých mojich kolegyn.Myslím,že by si sa nemal až tolko trápiť,teš sa z toho že si zdravý a ono sa to časom vyrovná.Ešte ma napadla jedna vec.Kedysi sme chodielvali na brigádu na družstvo ku triedeniu zemiakov.Už som bola zamestnaná,ked sa ma tetušky pýtali,že z ktorej základnej školy som a ešte si ma dokonca pomýlili s chlapcom.Tak hlavu hore.

gratulujem

Mnoho ľudí ti môže závidieť mladý vzhľad. Podľa štýlu akým si to napísal mi pripadáš rozumný. Preto pochop, že v puberte sa každý mladý človek cíti mladým... Je to normálne vývojové obdovie. Prídu ozajstné problémy :)

[zruseny12]

...bud rad,ze tak mlado vyzeras...a s toho si nic,ked sa ta na take veci pytaju/ze kde pojdes na strednu,tak sa usmej a hotovo/...mozno,raz sa to otoci...budes stary a zasa ti to bude vadit...