Co som frigidna???

Príspevok v téme: Co som frigidna???
DidYnQa plYsoVa

Mam 16 rokov s priatelom som zacala pohlavne zit od 15tich...vsetky moje kamaratky uz zazili vaginalny orgazmus a ja si pripadam ako taka talpa ktora ani netusi aky ten vaginalny orgazmus citit:(..Pocas dna mam chute na sex hadam aj 5x ...niekedy si to urobim sama aj 3x denne:D...ked ovsem niesom som s priatelom:P..a najnovsi problem mam taky ze po kazdom sexe mam ja aj priatel nieco na intimnich miestach volame to ze bryndza lebo to tak vyzera mame to uz asi pol roka ked nie viac...strasne to pali a svrbi..:(..a mam problemy s vajecnikmy mozu prave ony sposobovat moje nedosiahnutie orgazmu?...Klitorialny mam ale vaginalny nie..a strasne po nom tuzim..moj priatel je uz z toho na nervy bola som jeho prva on moj prvy vyskusali sme vsetko a stale nic:(..Prosim o POMOC:)..

anjelicek

desmodka ja som mala pri sexe s priatelom tak 3krat.. inak tiez nedosiahnem... ale ked ma chce rukou mne to je dost neprijemne :-(

ikuska

DidYnQa plYsoVa

neboj orgazmus budes mat ja som s frajerom vyse 2rokoch.mam 18 .uz skoro dva roky sexujeme a rok som orgazmus nepocitovala ani JEDEN JEDNINY RAZ ma nerurobil za ten rok ani rukov ani pri sexe.zrazu ma urobil a to som bola fakt ze stastna a prekvapena od vtedy mam orgazm ako na beziacom pase,mam aj 4 krat za jeden 10minutovy sex ako spm vzrusena...

ikuska

lucy2201 myslis ze mikoza sa nemoze vracciat???
tak to sa mylis moja lebo aj mne sa vracia a mavam to take ze sa ani vycikat nemozem taak ma to pali

leerka

s tou akoze "bryndzou" by si skutocne mala ist lekarovi, to neodkladaj a hlavne pol roka, preboha.....jak s tym mozes zit? mna tam svrbelo 2 dni a hned som sa objednala.......

lucy2201

MYKOZA dievča moje ja som to mala raz a už aj som utekala na gyndu a dal mi lieky a čipky a o 3 dni to bolo fuč...

DESmodka

ja mam 24 a vag. orgazmus som este nemala a tak isto sa nespravim ani pri sexe, lenze vieme si to uzit aj tak... moj drahy vie co mi robi dobre a plne mi vynahradzuje to ze sa nespravim pri sexe... este ze ma sikovne prsteky :)

DidYnQa plYsoVa

desmodka:..a ty mas kolko rokov?...no tak dufam,ze v 30 ti budem moct oznamit ze som ten orgazmus dosiaha:D

DidYnQa plYsoVa

Je ten prispievatel normalny??????????....No na aku matku rit tuna tato stranka funguje toto ma normalne maximalne vytocilo!!!to ze iny nemajuproblemy je pekne ale ja ich mam a az dost..na 6 rokov je toho privela...netrpim ziadnou anorexiou ty magor ...ved chcem iba schdnut nieje na tom nic zle u dievcat v mojom veku je to normalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DidYnQa plYsoVa

desmodka..preliecoval sa vzdy ked ja..ale on sa s tym hambi ist za svojou obvodnoua povedat jej v com ma problem..pre chlapov je to ine ako pre nas:d...nemienim zmenit partnera koli sexualnym nzhodam:(....rozumiem si s nim v zivote srdcom a nie pindou:D