cajovnikovy olej

Príspevok v téme: cajovnikovy olej
krpata

ludia prosim vas...uz som tu viackrat citala o cajovniku ked dievca pisalo ze ma mykozu a svrbenie a niekto jej povedal ze nech si natiera intimne miesta cajovnikom a pomoze to..vy myslite cisty cajovnikovy olej? ja pouzivam cajovnik na opar na ustach alebo tak ale mne sa to zda velmi silne..tak rozmyslam ci to je dobre na intimne partie pouzivat..tak mi to prosim niekto vysvetlite..nestipe to potom??podla mna to musi stipat ja to nechaoem.. nenici to sliznicu abo tak??

DESmodka

krpata kazdopadne by si mala zmenit doktorku... mykoza nie je sranda, mozes mat potom problemy, treba mat takeho doktora, kt. spravi vsetko pre teba, fakt ju zmen... zober kartu a zisti si kto je najlepsie u vas...

krpata

no mne more nepomohlo aj ked som bola pri mori dvakrat toto leto :-( a najhorsie na tom je ze fsetko co mi pises sme uz skusali..bol u urologa ze fpohode ze jemu to nerobi problem len nech sa uz z toho dostaneme.. a bol u neho trikrat a zobral mu vytery a ze nic tam nie je..ale ze moze tam byt nejake nepatrne mnozstvo co jemu nevadi ale mne ano ale ze s tym uz musime ist ku mojej doktorke ze nam na to nieco da..a ona ma furt odbije..co je uz toto za svet ked ti ani doktori nepomozu...podla mna to beru na lahku vahu..a ani oni sami nevedia co ucinkuje...aby sa to uz nevratilo :-(

DESmodka

tak skuste obaja antibiotika... nech ide urologovi a ten mu nieco na to da a nema sa zaco hambit je to normalna vec!! no ja som si potierala len zvonka,okolie otvoru a tak... to stipalo strasne moc, inak mne pomohlo more, ked sme boli pri mori tak ma nenormalne vystipalo a odvtedy mam pokoj :)...

krpata

aj dnu si ho dat?? no a canesten sme kupili a ten mu pomohol zdy ale aj tak sa to vrati..a to sa s nim natieral asi mesiac ak nie viac....strasne dlho..neviem co je ftom.. :-( ale je to hrozne niekedy mi je uz doplacu z toho ze to stale mam a neviem sa toho zbavit :-(

DESmodka

no ked on nebude prelieceny tak sa to bude vracat... musi sa najskor on preliecit, ved to mala hned aj jemu nieco predpisat... kup v lekarni canesten krem a nech si ho natiera s tym a nesexujte aspon dva tyzdne ked sa da.. a ty skus ten cajovnik...

krpata

mam DESmodka staleho uz skoro tri roky, moj prvy jediny sexualny partner a doktorke som uz velakrat hovorila ci aj jeho netreba preliecit a stale ze ak sa to este raz vrati tak potom..ja uz neviem :-(

krpata

no dakujem vam za odpovede...ale len DESmodka mi odpovedala na to co som chcela vediet :-) femigel mam no nepomaha...teda no neuzivala som ho dlhsie ako tri dni ale zatial sa nic nezlepsilo..ako dlho treba ten femigel uzivat aby zaucinkoval?? a este mam na mysli 100percentny cajovnikovy olej..niekde na nete som citala taku otazku ze ci nie je skodliva posvova aplikacia pre tehotne..z toho som si vyvodila ze ci nahodou sa to nedava aj nejak zriedene dnu alebo co...lebo mam mykozu ale nic mi nepomaha od doktorky a uz som tam prestala aj chodit uz ma to nebavi a hladam nieco co by mi pomohlo..ale ked len zvonku si to natriem tak to mi na infekciu v posve nepomoze zvnutra..tak ako??