Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pohreb - pesnicky

lena22

V BA ponuknu vyber hudby na zozname, ktory maju oni k dispozicii. Mozete si vsak doniest svoje CD a oni vase CD pouziju

lena22

Tak 30 min pred obradom ide niekto z blizkych na rozhovor s poverenym zamestnancom. On usmerni, ci vas vyber neni privela pesniciek a povie ako cely obrad bude prebiehat /v BA to tak robia/. Ak to nepovie sam, tak sa treba spytat. Cize urcite treba prist do krematoria skor a je dobre mat vlastnu predstavu

prosim poradte

A kebyze si vyberieme viacej pesniciek, tak kedy sa to pusti. Jedna ide na zaver a tie ostatne este predtym. Ale neviem si to predstavit. To nejak medzi tymi slovnymi prejavmi?

lena22

V krematoriu pocas obradu sa hra viac pesniciek. Mozu byt aj roznych zanrov. Moze sa pridat aj napr. basen podla vyberu pozostalych. Rakva vsak odchadza do nenavratna pri tonoch jednej, tej poslednej. Aj pri cirkevnom pohrebe je jedna ta posledna

prosim poradte

Dakujem vam za odpovede, nechcem tu rozpitvavat, kto si co da zahrat, len ma zaujimalo, ci sa hra viac ako jedna pesnicka v krematoriu. Z ucty k tomu cloveku radsej neuvediem, co si chcel dat zahrat.

tragedy

Ked som bola na pohrebe mojmu bratrancovi, pustala sa jedna, ta ktoru sme vybrali my...jeho oblubena...ale to bolo v krematoriu, pustala sa pocas toho ako sa truhla pohynala na pase za oponu, takze to trvalo tak 3 minuty...ale boli to najbolestnejsie minuty v mojom zivote:(

lea

aj ja som nad tym rozmyslala ked bolo so mnou zle, ze ktoru piesen by som si dala zahrat a jedna sa mi strasne hodila, myslim k mojmu zivotu: od Mullera: Rozeznavam. vy by ste si aku dali zahrat?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pohreb - pesnicky - Fórum - ZDRAVIE.sk