Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

oblička-infekcia?

Príspevok v téme: oblička-infekcia?
karkulka

Dobry den chcem vas poprosit o radu, hned na uvod napisem,ze k lekarovi s tym samozrejme pojdem. Ukoncila som liecbu ATB po zapale dutin-nadcha. Moj stav trva uz asi pol roka. Pri strese sa to zhorsi. Akoby som v tele nieco mala, nejaky virus alebo co. Krvne testy su v uplnom poriadku, akurat mam velmi malo kyseliny mocovej. Krvny obraz neodhalil ziadny zapal. Bolia ma aj kosti, poriadne sa nemozem hybat. Po liecbe ATB sa moj stav trosku utlmil, no stale citim ze v tele nieco mam, co mi znovu a znovu sposobuje novy problem. Teraz je to pichanie do lavej oblicky, objavi sa to nahle, ale bolest je taka prudka ze sa nemozem ani pohnut. Po par minutach to prejde a pride to vecer alebo o par dni znovu. No ak su krvne testy v poriadku a nepreukazali ziadny zapal alebo virus, mohlo by sa to napr. prejavit vysetrenim mocu? Nechcem sa nechat u lekarky odbit, len sa moc do toho nevyznam, tak ak by ste mi mohli poradit co by to mohlo byt, respektive ci by mohlo vysetrenie mocu preukazat infekciu alebo zapal. Je mozne aby v krvi neboli ziadne znamky zapalu a v moci ano? Otazka je to trochu zmatena, verim, ze ju pochopite a poradite. Dakujem. Mam 30 rokov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

oblička-infekcia? - Fórum - ZDRAVIE.sk