Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlasy a lupiny

Príspevok v téme: vlasy a lupiny
liti7

prosim vas uz niekolko rokov ma trapia lupiny vo vlasoch je to velmi neprijemne pretoze sa clovek aj hambi niekde ist ci mu to nahodou nevidno ...
skusala som uz aj sampony zihlavu a ine ....ale nic mi zatial nepomohlo ked to aj trochu ustupilo znova sa to po case vratilo ....
nevie mi niekto poradit ako sa toho zbavit uplne a hlavne navzdy???? prosiiiiiim..........

anjelik9

skús detol liqud stojí to okolo 80 korún síce to hrozne smrdí takže si zaobstaraj aj nejaký voňavý šampón ale odkedy som ho použila 1x tak mám hlavu čistú =)

reee

vazne skus ten ocot,mne to tiez pomaha,tiez som skusal vsetko mozne a prd z toho.po zmyti si si zalej vlasy octom s vodou a uz neoplachuj.sice to smrdi ale pomaha

RNG

caj z korenov zihlavy na pitie a caj z korenov a listov zo zihlavu, hodne silny, na hlavu
Tiez hamamelis, selen, rozne zinkove preparaty, nocne zabaly do kokosoveho oleja s trochou GSE(5 kvapiek GSE na lyzicu kokosoveho oleja, velmi dobre premiesat!)...

nezabudka

velmi dobre pomahaju chemicke farby na vlasy s peroxidom, znicia vsetko zive na pokozke, teda ja mikroby sposobujuce lupiny, aj vsi. ja som si prave kvoli lupinam zacala farbit vlasy na blond, lebo v hnedych vlasoch ich bolo velmi vidiet.

liti7

mam 27rokov ale vyskusala som uz vsetky mozne sampony neviete dakto daco prirodne?????
bez chemikaliii........:(
je to hrozne uz ma to zoziera na nervy

Lusytta

ja som tiez dlho bojovala, potom som skusila sampon, co mi poradili v mojej lekarni:sa vola Polytar AF...smrdi to strasne, asik ako pecene a udene stare pneumatiky, ale vfelmi mi to pomohlo...teraz uz asi pol roka pouzivam Head and shoulders a celkom mi to drzi...ale zase budem musiet aspon raz, dvakrat umyt s tym smradochom, nech sa mi zase pokozka ukludni, som spozorovala, ze nad usami sa mi pomalicky zacinaju zas robit...odporucam

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlasy a lupiny - Fórum - ZDRAVIE.sk