Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim o radu....

Príspevok v téme: Prosim o radu....
musienka

Prosim poradte mi co mam robit, som 20 rokov vydata,mam 2 deti,vo vztahu je to uz len povinnost a laska sa vytratila a sex uz len odpor....mam priatela 3,5 roka,je mi vsetkym na svete,chcem byt len s nim,vela veci sme uz zazili,rozumieme si,je mladsi ale v tom nieje problem...ako ist za svojim stastim a nikomu neublizit

moniqa87

shakti, ale aj ked to akokolvek poda, okolie to vezme zle, lebo videli "idealne" manzelstvo aj rodinu a je naozaj dost pravdepodobne, ze okolie ju odsudi, no aj tak sa musi snazit to najviac vysvetlit manzelovi a podat mu to citlivo, aby dokazali komunikovat aj po rozvode a neviedli medzi sebou vojnu o deti

Musienka

Ok....spustim lavinu....ostanem sama v naruci milovanej osoby lebo vsetci od deti cez rodicov a priatelov ma odsudia...

SHAKTI

Smrt je jedina vec, ktora ublizi vsetkym..
Stastie nie je zadarmo, kazde vlastne stastie si treba vybojovat..v podstate v tomto skvelom svete nie je nic zadarmo..
Vsetko vies, len sa bojis, no cim dlhsie to budes predlzovat tym to bude iba horsie, riesit to kazdopadne treba. Ako, je vsak na tebe.

Musienka

SHAKTI - "cely zivot si to mozno budem vycitat....zlomi mi to srdce a budem protivna a arogantna a chladna zena v jednej normalnej rodine" to som myslela tak ze tak dopadnem ak ostanem pri manzelovi.....prosim drzte mi palce....ak niekto chce napiste mi mail....sem tam napisem ako sa mam a co mam nove.....na smrt mysliet je asi blbost vsak....

bela260

CHCEM SA OPITAT CI KED JZEMA NA VSETO VONKU CI SA MOZE NORMALNE VZRUSIT A CI SA AJ SPRAVI CI NIECO CITI STRASNE MA TO ZAUJIMA DAKUJEM ZA ODPOVED

SHAKTI

zacat musienka je vzdy najhorsie ale potom to uz ide...
Bohuzial toto mi za teba neurobime, navrhla som ti ako na to. Ale cakat ze to niekto za teba spravi alebo vyriesi je omyl. Tento boj si musis vybojovat sama. Mohli by sme to poeticky nazvat- Boj za stastie.

"cely zivot si to mozno budem vycitat....zlomi mi to srdce a budem protivna a arogantna a chladna zena v jednej normalnej rodine"
tvoj citat- takto vsak skor dopadnes ak zotrvas v nefunkcnom manzelstve...
este si dovolim poznamenat, ze deti nemaju traumu z toho ze ich rodicia sa rozviedli ale z toho ako sa ich rodicia pri rozvode zachovali.

Musienka

normalne placem....ja som taka citlivka...priatela velmi lubim ...pomahame si....viem si viac vazit to co mam pri nom a verte nie su v tom peniaze a majetok ....len laska

Musienka

ano je to tazke....viem co chcem...len zacat je najhorsie....ako na to ist....ako a hlavne co povedat. doma...cely zivot si to mozno budem vycitat....zlomi mi to srdce a budem protivna a arogantna a chladna zena v jednej normalnej rodine

radana

Ok,tak ked si presvedcena,ze vam to bude s priatelom klapat,tak zacni na tom pracovat a nejak citlivo to posun manzelovi,aby ste to mohli zacat riesit..Ale to,ze stale vahas,ze pises ze nevies na ktoru misku sa mas postavit znamena,ze este stale sa rozhodujes a tych 20 rokov manzelstva nezahadzujes za seba..Musienka,zhodou okolnosti som aj ja so svojim manzelom 20 rokov v manzelstve,mame krasny vztah,ktory by som za nic nemenila a pre mna je nieco taketo nepochopitelne,ako k tomu dojde...Neviem si to ani predstavit.. :( Rozhodni sa ako to citis srdcom..Ale ako pisal shakti,neda sa odist zo vztahu a niekomu tym neublizit..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim o radu.... - Fórum - ZDRAVIE.sk