Prosim o radu....

Príspevok v téme: Prosim o radu....
musienka

Prosim poradte mi co mam robit, som 20 rokov vydata,mam 2 deti,vo vztahu je to uz len povinnost a laska sa vytratila a sex uz len odpor....mam priatela 3,5 roka,je mi vsetkym na svete,chcem byt len s nim,vela veci sme uz zazili,rozumieme si,je mladsi ale v tom nieje problem...ako ist za svojim stastim a nikomu neublizit

Musienka

dcera je manzelov milacik ...neda si ju len tak...aky je?.....neviem ci uz vidim len chyby ale ako kazdy chlap....zaraba a stara sa....nadava a kazdy den je na pive

radana

Nie,nie,formalne drzat to nie.Ale mala by dcerku nejak citlivo pripravit na to,ze chce od manzela odist.Nebude to lahke.Bola som pri tom,ked moja znama mala krizu v manzelstve a snazili sa svojim dvom synom-jeden mal 4 roky a druhy 8 rokov vysvetlit,ze mamina pojde aj s nimi byvat ku druhemu ujovi,lebo uz sa ocino s maminou nemaju tak radi ako na zaciatku a ze ocino ich bude mat aj nadalej tak rad ako doteraz a bude si ich bravat na vikendy,atd,atd,atd... a dopadlo to naozaj velmi zle.Deti to vobec nezvladli a pri tom videli,ze ich rodicia sa kazdy den hadali a mali nezhody.Starsi chlapec sa zacal pomocovat..Bol to pre deti neuveritelny stres..Urcite to chce cas a pripravit na to dcerku,aby to zvladala lahsie..

[zruseny12]

musianka,a ty ked poznas 3,5roka ineho chlapa...co na to manzel...a vie o tom vobec?keby si si nenasla ineho,bolo by to stejne..odpor atd.k manzelovi,nie je to uz nahodou tym,ze mas ineho?tak svojho manzela odpisujes tym padom...lebo to tak po vacsinou byva ak mame nahradu,tak toho predosleho nech berie cert...trosku teraz budem drzat pri manzelovi tvojom...

buduci golem

radana, asi mas pravdu, ich manzelstvo je asi minulost, ale preco by ho mali vobec (aj ked iba formalne) udrziavat?

moniqa87

ja suhlasim s radanou, inak aky ma tvoja dcera vztah so svojim otcom? to je dost dolezite...
keby mala len rok, alebo tak, ze by si ani nepamatala co sa dialo, tak by to bolo lepsie ako teraz, ked nie je ani dospela, ale ani na otca urcite nezabudne...
nasi sa rozviedli otca si nepamatam, takze to bolo ok, ale neviem ako by to bolo, keby som bola vacsia a trebars aj na otca naviazana a dozvedela by som sa, ze ho mama podvadzala a nakoniec opustila... deti rozmyslaju este trocha inak

radana

Buduci golem,jej manzel je dospely clovek a urcite mu je uz nejaky cas jasne,ze ich vztah nefunguje.Takze s nim by problem byt nemal.Inak by asi nezil tak,ako zije,ale snazil by sa ich vztah ozivit a spestrit a hlavne by sa snazil zachranit manzelstvo...

buduci golem

urcite je lepsie, ked pojdes za svojim stastim, tvoje deti to pochopia, syn je uz velky, a dcere to vysvetlis, ved aj pre nu je lepsie, ak nezije v pretvarke
horsie to asi bude s manzelom, nie?
a hlavne, ked uz mas priatela tak dlho, tak si tvoje manzelstvo odpisala davnejsie

radana

Shakti v mojom okoli je dost rodin,ktore su rozvedene a trpia tym najma deti.Ver mi,nie je to pre nich jednoduche.Klamat ich urcite nie,ale deti z rozvedenych rodin maju vacsinou chaos vo vztahoch a ich osobnost tym byva poznacena..Netvrdim,ze vsetky,ale co vidim naokolo,deti potom nevedia kam patria.Nechapu este urcite veci a urcite spojitosti..Asi tak..

SHAKTI

radana deti su viac chapave ako si my dospeli myslime, to mi ver. Nie je potrebne im klamat, je iba potrebne im to vysvetlit tak aby to vo svojom veku pochopili. Deti chapu cez srdiecko, citia, ze ich rodicia nie su stastni, nepotrebuju komplikovane odpovede.