hlavne pre chalanov,ale mozu aj baby :-)

Príspevok v téme: hlavne pre chalanov,ale mozu aj baby :-)
huhuhuhuhu

takže..skratene,hadam to bude zrozumitelne....je jedno,kolko mam rokov,ale mam uz nad 18,aby bolo jasne...mam priatela uz vyse dvoch rokov..lubim ho,alebo je to uz iba pocit naviazanosti,proste ze som na neho zvyknuta,neviem....a...po case ma presla chut na sex s nim....tak som sa stretla s jednym muzom z netu..byva v tom istom dome,ako priatel,co bolo hrozne zistenie,ale dalo sa to prezit...stretla som sa s nim dvakrat...bol uzasny,spraval sa,akoby sme spolu chodili,hladkal ma aj ked sme pozerali len telku,rposte...bol super...neprislo mi to take,ze ide len o sex..jedneho dna mi priatel napisal,ze som daka cudna a neviem co,tak som dotycnemu muzovi(milencovi)napisala smsku,ze asi na to prisiel..a on hned ze to radsej ukoncime a ja ze ved nemusime,ze to prejde,ze priatela to prejde..a on ze sex so mnou je fajn,ale vztah si predstavit nevie,lebo uz jeden ma..to bol akoze uder pod pas,pretoze mi nic nepovedal..aj ked trosku pochybujem,ci daku priatelku ma....od kedy so mmu to napisala,ze priatel daco tusi,totalne sa zmenil,uz so mnou nic nechce mat,ze nechce podvadzat priatelku,ja totalne enchapem,a doteraz mu to nevadilo? neviem si to vysvetlit,toto muzske spravanie,a nechce mi ani dat vysvetlenie,proste napisem mu daco ani sa k tomu nevyjadri....nechapem....:-( neviete mi chalani povedat,preco to takto cele skoncilo?bo nechapem ho..resp.vas,bo sa dakedy cudne spravate.....DAKUJEM za kazdy prispevok...

s33

JEDNYM SLOVOM: never 100% tne muizom co ti do hlavy tlacia bachorky pre 12 rocne deti! odporucim ti vzdy ottestovat toho dotycneho po 2 tyzdnoch chodenia sa ho spitaj otazku : MILUJES MA ??? a podla odpovede uvidis co je zas ked povie ANO = jak rychlo sa zamiloval, tak rychlo sa aj odmiluje = skoda casu . NIE = jakto??? pokial ti povie rozumn dovod ako napr. : ved sme este malo spolu takto rychlo ti to nedokazem povedat, teraz to tak necitim ... tak si myslim ze stoji viac s takm byt ,bo je uprimny

cukor

Vies co ? Ja som blbec a aj dalsi muzi su na tom podobne. Nehladaj muza ktory sa miluje s inou zenou ked pri sebe nema tu svoju. Necakaj,ze opusti tu svoju len preto,ze si do jeho zivota prisla prave ty,ze ta hladka,sepka mile slova,pekne ta pomiluje alebo sa pri nom dobre citis. Necuduj sa,ved uz dievca ma a ty si iba sprijemnenie.... Vezd vsak,ze nie vsetci su ko... Lebo su muzi ktory maju zenu a uz inu nehladaju a ani nechcu. Alebo su slobodny a rozvedeny,hladajuci si zenu... Takeho muza si najdi a nebudes mat problem. :)

ivco

tak to bol fakt chalan co ma v gatiach.Vie nektory chalani sa hraju na silne osoby a v skutocnosti mozu takto zlyhat. Ten tvoj je este dusevne nevyzralý blbecek. co uz...

huhuhuhuhu

viete co,ja nie som ziadna pi... chcela som vediet uplne daco ine,ako co mi tu vy pisete,ale aj tak diky.....hmmmmm

tronka

no cudne spravanie mas ty ( nic v zlom ) ked ti nieje dobre s tvojim frajerom tak ho nechaj ( ak nie si spokojna zo sexom tak naco si s nim )lubis ho ? asi nie lebo inak by si ho nepodviedla tak na co ? ????,,,,a toho akoze menovaneho milenca nechaj tak podla toho co si napisala musi to byt riadny debil iba si vrznut a dovidenia ,,,,urcite si najdes lepsieho

huhuhuhuhu

ahoj lily,nie,nieje to on....a ty :} {neviem meno} daj pokoj,asi i to nepochopila,co som vlastne chcela pochopit.....hmmm???tak daj si pohov