Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem si nájsť prácu, čo mám robiť?

Príspevok v téme: neviem si nájsť prácu, čo mám robiť?
kristinka111

Ahojte, študujem 3. ročník vysokej školy externe v Nitre ale prácu stále nemám. bývam v malom meste a je to tu dosť ťažké. Ja som už skúsila snád všetko. Mám skoro všade žiadosti aj životopisy, najradšej by som robila administratívnu pracovníčku, no tu je veľmi málo malých firiem a ked aj niekoho potrebujú, tak sa obrátia na známych. Do obchodu, alebo ako čašníčku ma nezoberú kvôli sobotám, vtedy mám školu, a tu treba vedieť dobre po madarsky, s čím nemám problém, dorozumiem sa, ale perfektne nie. Pritom ovládam nemecký jazyk, zdokonaľujem sa v anglickom, aj prácu s počítačom. Ja fakt neviem ako to vyriešiť. Odísť veľmi nechcem, čo by som zarobila, to by som všetko minula na nájom a na základné veci, okrem toho tu mám priateľa. Co mám robiť?

monika9

v nitre je agentura myslim ze na farskej je to,hore na poschodi index noslus sa vola a tam ti najdu brigadu urcite,poznam vela studentov co si takto popri skole privyrabali

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem si nájsť prácu, čo mám robiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk