ak viete poradte,mykoza?

Príspevok v téme: ak viete poradte,mykoza?
monicka2509

ahojte,rok ma liecila gynka na mykozu a ked som bola na kontrole,tak zastupujuca lekarka prisla na to,ze ja mykozu nemam a predpisala mi antibakterialnu mast,ta mast mi pomohla na isty cas,ale bolesti sa opat vratili,bolesti sa prejavuju hlavne pri pohlavnom styku,je palenie,az bolest.Skusala som vysadit Hak,ci to nema s tym suvislost a nic.ak mate skusenost poradte co mam robit.dakujem

mayaa

monicka ja som tiez mala zakazdym mykozu a kadeco, no jedno co mi velmi pomohlo su probiotika, beriem kazde rano probiofix a problemy zmizli, minuly mesiac som vynechala probiotika a mikoza sa hned vratila tak som ich nasadila naspat a pomaly to ustupuje, este ak mozem poradit daj si ak citis ze tam nie si celom v poriadku gynoflor vecer pred spanim opakuj tak 5-7 dni pomaha to

DESmodka

nemas tam nejake vyrastky alebo nieco?? zmes gynekologa a chce to poriadne vysetrit nie len na kvasinky.. treba pozadovat vsetky mozne vysetretnia, sak si platime poistenie, tak nech sa o nas staraju

monicka2509

lenze ja som bola na vysetrenie a lekarka mi robila vysetrenie na kvasinky a nepotvrdilo sa,takze ja mykozu nemam,len neviem co mi je a to nevie ani lekarka

akinom007

ja som mavala castejsie mykozy ked som brala HAK , vysadenie veru pomohlo. Ked som brala mala som kazde 2 mesiace niekedy aj castejsie , od vysadenia preslo pol roka a zatail som mala len raz ale aj to prvadepodobne len koli navsteve kupaliska.
dovtedy som absolvovla vsetky mozne vysetrenia aj partner a nic nepomahalo vsetko len docasne