Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sucha pokozka na tvari

Marypoppins

Aky mate vek? Vyborne zvlhcuje a obnovuje plet krem zensenovy po 30 ke alebo krem pantovy po 40 ke od www.sibircanka.sk je dobre ho nanasat s kvapkou vody na plet, efekt dlhodobjesi, plet zaroven bude tmavsia kvoli konzistencii samotneho kremu, ktory je hnedasty ale po vtierani do pokozky sa vstrebe

jerrna

Ja som mala tiež súchú pleť, ale nie všade, len také suché flaky na lícach a občas na brade. Pomáha mi tento krém www.notino.sk a používam aj peeling Uriage

tetaalzbetka

radila by som ti pouzivat len prirodnu kozmetiku, mozem ti doporucit par kremov ktore pouzivame s dcerou prvy je krem vesta s mandlovym olejom, potom aphrodite ten je presne na suchu az extremne suchu plet ale ani krem miracle neni zly aloe vera gel a ruzovu vodu by si mala pouzivat, ja to vsetko kupujem na internete myslim ze tato znacka nema kamenny obchod no bola by som rada keby niekde v okoli otvorili xixxi tato znacka sa vola happyskin ktora pochadza z madarska produkty su vyrobene len z prirodnych latok niektore maju aj bio oznacenie a kupis ich za celkom slusne ceny

inigo kennedy

Vyborny je na suchu plet a lupiny ocot. zmiesat deci cca v litri vody, poriadne umyt tvar aj hlavu a mate po lupinach

vona_zeme

lupinky sa robi na tvari aj mne :( kupila som si erevit sensitive mast pred mesiacom a mam ju stale pri sebe - snazim sa ju co najcastejsie premastovat a som spokojna zatial dost. aky pouzivate opalovaci krem ale? slnku sa vyhybam no nie vzdycky sa to da a koza sa mi hrozne rychlo spali..

zuzi74

Mozno by bolo fajn doplnit, ze ten olej je potrebne vmasirovat do vlhkej pleti, nie suchej. Inak sa nebude dobre vpijat a moze urobit opacny efekt. Zial, niekde to vobec neuvadzaju a pritom je to dost dolezite.

sabolinka

tvár treba viac hydratovať- pred nanesením make-upu si daj krém (ideálne s obsahom bambuckého masla- to krásne hydratuje- skús pozrieť na pure elements majú viac možností s bambuckým maslo alebo manufaktura, s inými skúsenosť nemám), nechaj ten krém vstrebať. a pi veľa vody! tiež pozor na chémiu a parfúmy v krémoch a make-upe lebo to tiež dokáže veľmi vysušiť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sucha pokozka na tvari - Fórum - ZDRAVIE.sk