Chyba mi blizky clovek, nemam sa s kym porozpravat

Príspevok v téme: Chyba mi blizky clovek, nemam sa s kym porozpravat
beznadejna

Ahojte ludia. Som normalne 23 rocne ziena. Studujem na VS. Moj problem je taky, ze sa nemam s kym poriadne ani porozpravat, vybehntut von a poklabosit. NA strednej som mala kopec kamosov, ale vsteci su mimo mojho mesta pripadne mimo SR a mne tu z blizkych nezostal nikto. Chodim 4. rok na VS, mozno si poviete, ze tam mam spoluziakov, no su to vsetko chalani- to mi nevadi,ale tam s akazdy stara o seba, nebavime sa o sukromi, nic. Mam sice priatela,ale je z ineho mesta ako ja a v poslednej dobe je strasne zvlastny a mam pocit, ze s aso mnou asi aj pomaly chce po 3 rokoch rozist.Citim sa strasne sama,s nazim sa vyplnat si cas ako s alen da,ale aj tak mi chyba niekto na pokec, kto ma podrzi, ked to potrebujem.Ani neviem aku radu cakam,ale uz som to potrebovala dostat zo seba. Dik za precitanie:-(

SoD

Sice je to trochu od veci ale stiahnite si tuto online strielacku ked sa nudite iba pustite a mozte sa tam zabavit a precvicit si svoju anglictinu www.filefront.com

joj

Aj ja som stale sama,vlastne mi to aj vyhovuje no velakrat pocitujem s postupom casu osamelost a nemam nikoho s kym by som si rozumela,je to normalne,ze od zakladnej skoly uz nemam ziadnu najlepsiu kamosku,kde ste sa vsetky podeli?

beznadejna

vidim, ze nas je tu naozaj viacej. tak ak by niekto bol z okolia NR, tak sa urcite ozvite:-) leerka ma pravdu:-) Ale rada si popisem aj mailom aj s tebou rachab. Len problem je ten, ze teraz som na nete iba v praci, pretoze pokazil sa mi doma pc a je v oprave a neviem kolko to potrva:-( takze teraz som s komunikaciou aj cez pc odpisana.

Vecernica, ja som sa snazila pozoznamovat,ale bohuzial nie je to take jednoduche, u nas na take akcie väcsinou chodia pary a dalsia vec, ze nie je to jednoduche zoznamit sa, cop ja nemam problem oslovit niekoho,ale bohuzial da sa to v mojom pripade maximalne na ulici, lebo inak som bud v skole, v praci alebo doma.

vecernica

na Vs je to uplne normalne,,kazdy slape za seba .Ja som mimochodom vdacna za to ,,lebo vobec neviem co by som si povedala s tymi nanami ,,asi tak maxi o tom co si kde kupili a ci bluzka ma mat volanik,,no otras a tieto temy ma nezaujmali. Skus chodit na akcie ktore ta zaujmaju ,trebarz oslov niekoho ,aj babu ak ti bude sympaticka,,ja som tak spoznala par kamaratok,bud ma neznama vtedy este oslovila,, alebo ja som niekoho oslovila,,vacinou su to dlhe priatelstva.Napr na vernisazy ,to je idealne ,mozes sa tak porozpravat o nejakom obraze,ak si s nejakou kamoskou alebo chalanom padnes do oka,,moze byt s toho kamaratstvo.ak ta zaujma sport,, tak tam. len chod medzi ludi a necakaj na spoluziacky

svetlana6

ako vidim, je nas takychto pripadov viac :( ja som na tom podobne. s kamaratkami z detstva sme sa postupne odcudzili (kazda isla svojou cestou), naj kamoska odisla do BA, ini dobri kamarati su takisto v cudzine...na VS som si tiez nasla 2 dobre kamaratky, ale skolu som uz skoncila a obe byvaju v inom meste. isto sa este uvidime, ale urcite len parkrat do roka. kazdy ma svoj zivot a zda sa, ze dobri kamarati, ktori s vami budu kedykolvek, ked ich budete potrebovat, hadam vymreli. ak takych stale niekto ma, vazte si ich. ja tento pripad uz nie som. takisto som ostala sama a velmi mi tie "stare" casy chybaju :(

smutna_

ahoj, beznadejna, viem ako sa citis... som na tom presne rovnako. na strednej som mala 2 skvele kamaratky (najlepsie), no odisli studovat na VS mimo mojho mesta, ja som zostala studovat tu... a to bol asi zaciatok isteho vzajomného odcudzenia, hoci sme v kontakte, aj sa obcas stretneme, no kedze kazda ma priatela, tak sa vidame fakt iba zriedka... mala som este viacerych priatelov, s ktorymi som bola snad kazdy vikend, aj cez tyzden niekedy, vsetko bolo take fajn, vylety, chaty, sport...no to sa tiez uz zmenilo, kazdy uz si zacina ist svojou vlastnou cestou a uz je vsetko ine. nemam nikoho, komu by som sa zdoverila, s kym by som sa porozpravala, niekam vysla von. so spoluziakmi na VS si obcas po alebo cez skolu niekam zajdememe, ale tiez byvaju mimo mesta a nejake osobne veci nepreberame...

auroraaurora

beznadejna, nie si sama... u mna je tiez akasik absencia mojich kamaratov, bud nemaju cas, abo sa im nechce... aj ja som zapadne Slovensko :-))

jajka

a okrem toho pre mna je najlepsim kamaratom moj priatel,zatial som velmi rada,ze to tak je,ale uvedomujem si,ze keby sme sa nahodou v buducnosti rozisli,co dufam,ze nie,tak by to bola obrovska strata....