Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Afty v ústach

Maja721

Dnes mi v lekárni dali Genciánovú violeť, no po 2 týždňoch bolesti a trápenia, konečne trocha úľavy. Nanášam si to vatovými paličkami a musím povedať, že bolesť ustupuje. Po 50 eurách prípravkov ma z toho snáď dostane fialová vodička za 1,50 e. :-)

anetka621

pri aftoch treba okrem potierania aj posilnit imunitu, ja mam overene probiotika vita biosa, aj som si nimi potierala afty, su v tekutej forme je to vytazok z bylin. dostat ich na vitarian.sk

JankaAdankA

Mojej dcerke pomáha na AFTY Bactoral, vzdy pred spanim rozpustit 1 tabletu v ustach a po par dnoch boli afty prec. Hlavne sa ale uz neobjavili opatovne.

modracik

Mojim vnúčatám pomáha zubný gel s obsahom aloe vera a propolisu, môžu aj malé detičky.Vynikajúca, deti ju milujú..../pre viac informácií---zdraviezprirody.flp.com

Forever USA

Jednoznacne zubna pasta od Foreveru.Genialna vec a zubna pasta. Mozem dat link kde sa da objednat.Neobsahuje fluorid,skvela na afty,na krvacajuce dasna,rozpusta zybny kamen a biely zuby bez nicenia zubnej skloviny.Overene.

Toci

Nekupujte si lacne zubne pasty a dobre si precitajte tento vynikajuci clanok.www.zdravedasna.sk
Mne odporucana zubna pasta , i ked bola drahsia, pomohla. Pozorne citajte zlozenie pasty a pouzivajte len tu, ktora neobsahuje SLS!!!!!!

pe84

aj ja to prave riesim, vraj najucinnejsi je propolis - tinktura, ale ja to este nemozem dat, maly ma len 8 mesiacov, davam mu aftgel a kamistad gel, celkom dobre mu to ukludni, poskusaj, a dr. mi poradila repikovy cajik

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Afty v ústach - Fórum - ZDRAVIE.sk