Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

LASKA

moniqa87

to je divny chlap, podla mna milovat partnera bez fyzickej pritazlivosti ani nejde...
mne dava casto najavo aj to, ze ma miluje aj to, ze sa mu pacim, takze spokojnost

eijmy

yveett aj ja by som chcela pocut take vyznanie...ten moj mi dava najavo svoju lasku, teda je ku mne mily pozorny nezny len to ze sa mu pacim mi nepovie...

eijmy

nickaa ja si to tiez myslim, ale moj partner tvrdi opak...neviem sa nejak zzit so skutocnostou, ze ho nejak nepritahujem...ale tvrdi ze ma lubi velmi...neviem mam z toho take zmiesane pocity...mozno to prilis porovnavam s tym, ze mne sa on paci fyzicky aj po duševnej stranke

yveett

to si píš,že dáva na javo.pýtala som sa ho,či sa díval v sobotu večer na baby v telke,kde bola v porote aj pamela anderson a on mi kľudne povedal-áno,ale potom som to prepol,lebo najkrajšiu mám aj tak ja-preto ani neviem,ktorá vyhrala...poteší to srdce,a viem,že vraví pravdu,lebo lásku mi vyznáva každý deň

nickaaa

ja si myslim ze sa to neda...a popravde by som ani taky vztah nechcela kde by ma moj priatel nepritahoval.to si ani neviem predstavit

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

LASKA - Fórum - ZDRAVIE.sk