Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

canesten

akinom007

veverqua, inak ten floragyn som si davala ako mi kazal gyn. hadam pol roka ale naposledy sa mi stalo to co tebe preto vaham..tiez ma to akosi rozdrazdilo a neviem preco, dovtedy taky problem nebol.

akinom007

veverqua, ja momentalne mam problemy c candidou, ja viem ze canesten je na vonkajsie pouzitie ale ja mam iny canesten: www.canesten.sk
a ten je dovnutra aj s aplikatormy.
a co sa tyka prevencie mne kazal gyn. floragyn 3 cipky cca uprostred cyklu a 3 po menstruacii.
len teraz som sa pytala preto lebo ci po liecbe canestenom netreba este obnovit floru v posve, pretoze ako mi raz gyn. vysvetloval antymikotika zvyknu vyhubit v posve "vsetko dobre"..

veverqua

A este k tomu floragynu - myslim, ze ak ti problemy uz ustupia a nebudes nic neprijemne pocitovat, ja by som si ho uz nedavala. mam s nim totiz skusenost taku, ze ma skor rozdrazdil ked som ho pouzila na prevenciu.

veverqua

Canesten krem by mal byt len na vonkajsie pouzitie, na vnutornu liecbu su cipky a kapsule, ako napr, spominany Floragyn. Takze si myslim, ze to mozes v pohode pouzivat spolu. A ake mas problemy? Kvasinky? su akutne? lebo pokial teraz nemas nijake svrbenie, radsej ho preventivne nepouzivaj.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

canesten - Fórum - ZDRAVIE.sk