AKNE AKNE AKNE HELP AKNE HELP

Príspevok v téme: AKNE AKNE AKNE HELP AKNE HELP
redsun

ahojte potrebujem poradit robi sa mi AKNE ale nie obycajne robi sa mi iba na cela ale proste jednu vyrazku mam takmer tyzden na tvari su velke nafuknute a cervene a strasne to boli a nic mi nepomaha skusil som vsetko !! ROACCUTANE OCOT VICHY ZINERIT PROSTE VSETKO CO SOM MYSLEL ZE ZABERE A NIC NEPOMOHLO ....stale sa mi robia iba na jedno mieste zmizne a o par dni zase na tom istom mieste SU VELKE A BOLAVE A MAM ICH IBA NA SPANKOCH CELA :(:(:(:( dakujem pekne piste vase nazodry

monika9

ale aby bolo jasne ja nejdem ku kozmeticke,toto naco ja idem robi doktorka,je to specializovane centrum a ako som nieco podobne pozerala v Ba tak tam to zacinalo od 10 tisic korun

monika9

no rosi sa to v specializovanych centrach,ja nezijem na slovensku ale ja idem v piatok na ten laser a v prepocte ma to vyjde 5OOOsk,co nie az tak vela ked to zobariem za rok kolko dam na masticky a ine hovadiny a so stravou to nemanic spolocne to je hormonalne

redsun

no ved to som chcel skusit ale neviem kde sa to robi ja som z PRESOVA a ani neviem kolko to stoji skusal som hladat pytal som sa ale nik mi nedokaze pomoct a ani moja jebnuta KOZNA !