Ako na to?

Príspevok v téme: Ako na to?
slniečko

Prajem vám pekný dník, chcela by som Vás poprosiť o radu. S priateľom chodíme 2 roky a 3 mesiace. Keď sme sa včera milovali, tak mi povedal, že mi spraví bábätko, aby som mu utiekla. Trošku má to zaskočilo, ale ja by som tiež chcela mať s ním dieťa, ale ešte nie sme finančne zabezpečení, aj keď ja robím, aj on, ale ja chcem ísť s ním do zahraničia si zarobiť. Študujem aj na vysokej škole, ale nezvládam to, tak ju nebudem navštevovať. Prosím poradíte mi? Ako by ste riešili vy túto situáciu?ďakujem.

slniečko

Ahoj Moni. Držím ti palčeky, aby sa vám vytúžené bábätko podarilo. Dnes sme sa dohodli s priateľom, že si ujasníme a dohodneme. Potom dám vedieť.

branik

ahoj slniecko. co ti na to povedat? no nikam sa neponahlat s dietatkom, pokial to obaja nechcete a nie ste este na to pripraveni. cas vsetko ukaze...

moni

AHOJ SLNIECKO.JA SOM S PRIATELOM UZ 3 ROKY A Z TOHO UZ ASI DRUHY ROK SA POKUSAM OTEHOTNIET-NO ZATIAL NAM TO NEJAKO NEJDE.CHCEM TI LEN POVEDAT,ZE VIEM,ZE V DNESNEJ DOBE JE FINANCNE ZABEZPECENIE PRVORADE,ALE AK TO CHCE PRIATEL A AJ TY,TAK SA TO URCITE NEJAKO UROBI...
SUDIM,ZE TY AJ TVOJ PRIATEL STE DOST ROZUMNY,ABY STE VEDELI CO ROBIT...A MYSLIM SI-TO JE LEN MOJ NAZOR,ZE NEZALEZI NA TOM KOLKO SA POZNATE S PRIATELOM ABY STE MOHLI MAT DIETA.AK CITIS,ZE JE TO TEN PRAVY,ZE SA O TEBA BUDE VEDIET POSTARAT A AJ O DIETA TAK SI MYSLIM,ZE MAT DIETA JE VELMI KRASNE.ALE TIEZ SI MYSLIM,ZE BY STE SA O TOM MALI VELMI DOBRE POROZPRAVAT-JE TO LEN A LEN VAS ZIVOT...