Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

dd

Simi, je mi to velmi luto, bohuzial niekedy sa to tak stava..ale zasa pozri sa na to z tej stranky, ze radsej teraz, ako keby si na to mala prist v manzelstve, prip.uz aj s detmi..zelam vela zdravia, stastia a lasky do zivota Tebe, dietatku, aj Tvojej mamke!

simi13572

Uz aj keby chcel platit,uz mi to je jedno,zachoval sa dost spinavo,radsej si to dietatko vychovam sama,a nie s jeho pomocou,len mi je strasne moc luto,ze 3roky som nevidela s kym to vlastne zijem. Je mi luto,ze az teraz sa mi otvorili oci:((

kimka

Simi ten chlap nebude mat sancu, lebo raz ked sud rozhodne ze musi platit, tak pokial nebude chciet skoncit v base, tak platit bude.

ele

Simi ty mas "pravo" citit sa neista v tvojom stave. Nehovorim ze to budes mat lahke, ale uvidis ze to zvladnes. Si silna zena, to si uz dokazala tym, ze si si dietatko nechala aj napriek mlademu veku a nepriazni osudu. Ja som oproti tebe len rozmaznana a trochu aj sebeka. :-)

dd

simi, neboj sa!ked mas mamku, ktora pri Tebe stoji a pomaha Ti, bude to dobre..uvidis..ja som tiez nemala lahke tehu, premyslala som nad vselicim, po skuskach v letnom semestri 4.rocnika sa nam narodila dcerka(aj ked, ja som mala to stastie, ze sme si dietatko s manzelom aj priali a velmi sa nan tesili..).skolu som s pomocou rodicov dokoncila a ked Tebe tiez mamka pomoze, urcite to dietatko zvladnete!a nie vsetky deti su take, ze preplacu celu noc a ze sa pri nich nevyspis..hlavne sa nestresuj a netrap, lebo to sa odrazi na dietatku a z toho potom moze byt nespave a uplakane..

hmmmmmm

moj tatko na mna cely zivot ani halier nezaplatil...teraz mam 18 a idem s tym nieco skusit spravit...sorry odklon od celkovej temy :P

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ostala som tehotna....... - Fórum - ZDRAVIE.sk