ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

malickasom

dominika a co je s matom? vsetko v pohode? ako vam ide spolocne byvanie?
:-) nerozmyslate nad svadbou? a co "svokrovci"? ako sa ti dari v skole? asi mam vela otazok ze?
len hlavne ze je malicka zdrava!!!a ze obaja dokoncite skolu pekne s vyznamenanim, nech je vam to jasne! :-P

dd

Dominika, som velmi rada, ze sa malickej uz dari dobre a ze pribera!zelam, aby bola zdravucka a darilo sa vam dobre!
k tomu co si napisala len jedna poznamka - rodicia asi dobre vedia, preco Ta od toho tak odhovarali..chapem, ze citis to, co citis, ja s manzelom mame 23 a obaja sme boli aj s malou "na obtiaz" nasim rodicom vyse roka, aj ked moji rodicia to nikdy tak nebrali a viem, ze moji rodicia by ani nikdy z ust nevypustili, ze sme im boli na obtiaz, pretoze nas lubia.je dobre a pekne, ze mas snahu, chces rodicom pomoct, len dufam, ze sa rozhodnes spravne, tak, aby si nikdy nic nelutovala!

doominiika_

nerozoberajte to, mozno to bolo dobe rozhodnutie mzono nie, rodicai ma od toho velmi odhovarali ale tak chcem to aspon vyskvsat aby sme nasim rodicom neboli az tk na pritaz- ak to nepojde tak bridagu necham tam nie je problem.

a este aby som nezabudla nasa malinkata sa ma uz ovela lepsie zacala krasnucko priberat:)aj ked pomalicky ale teraz je najhlavnejsie aby poriadne zosilnelaa a potom bude vsetko len lepsie:)

danuska123

kazdopadne si ja myslim ze na jednej strane peniaze na prezitie treba.ale v tom pripade, ze ,,mlada rodina,, zije sama, niekde v podnajme, musia si platit, stravu, vydajky, inkaso a vsetko s tym spolocne.zivot mladych ludi spolocne a s dietatom je velmi namahavy hlavne ak nie je dokoncena skola, je rozne vela problemov atd.lenze ak su stari rodicia s touto situaciou vyrovnani ze ich este ani nie dospela dcera a syn maju vlastne dieta nemali by dovolit a akceptovat to aby niekto z nich pracoval, brigadoval.ak si chcu dokazat ze tak ste si urobili dieta tak zato aj pykajte tak to nie je spravne. dominika a mato uz maju podla mna dost starosti uz len s tym, ze bola tehotna a ze jej dcerka sa narodila predcastne.lenuliatko to myslela s peniazkami tak ako som to napisala, ,,pre lenuliatko,, by som rada odkazala ze uz vies ako to bolo tak uz netreba to rozoberat tak isto ako netreba rozoberat zivot LENULIATKA.pretoze tato tema sa ubera celkom inym smerom akoby sa mala.je to jej vec kedy pojde na VS,jej zivot.kazdy mame ine nazory, ine skusenosti, ine rany od zivota.ak sme boli niecim poznaceni mame si to zapamatat a zit najlepsie ako vieme.ale zato , ze ini poznaceni zivotom neboli nemusime im dat vediet ako to je, ako to vnimame mi, subjetivne pretoze objektivny pohlad na svet neexistuje.

lenuliatko

toto je prva vec ktoru som dominike nejako "neschvalovala".inak som ju vzdy podporila a ani raz som neoponovala.

lenuliatko

vydala som sa sice dobre ale nie pre tie poondiate peniaze.chodili sme spolu uz dlhsie a ani som nevedela ze ziju ovela lepsie ako ja s rodicmi.a to ked manzel dobre zaraba som uz clovek ktori nema skusenosti?pocas tehu som v 7 mesiaci mala autonehodu a skoro som sa pokakala od strachu ze co bude lezala som ako prikovana na posteli a revala co bude s malou neskor som zase spadla zo schodov v 9 mesiaci pretoze som sa potkla na auticku mojho maleho suseda prezila som velke stresy to snad staci nato aby som vedela ze moju dcerku neopustim aj keby som trela biedu a nemala nic ztoho co mam teraz .pretoze nic z nasho majetku nema taku cenu ako zdravie a usmev mojej dcery ked vie ze ide kumne na ruky.

malickasom

lenuliatko, trosku sa odklonim od temy, niekede si pisala ze sa venujes foteniu a potrebovala by som radu ohladom fotakov a upravy fotiek, ak sa v tom teda vyznas :-)nemam sa koho popytat

pre lenuliatko

vies čo lenka radsej to uz neriesme a nesudme , kazda sme ina a mame na vec iny nazor, samozrejme ze prvorade je dieťa, ale kazda žije v inych pomeroch a treba mať pochopenie, a ked tu niekto napise ze ma problem tak v prvom rade hlada podporu. taakze tak toto forum nie je na hadanie a osočovanie takze fakt s tym skončime

lenuliatko

netreba sa vzdy nahlit za peniazmi na ukor zdravia svojho vlastneho dietatka.tie peniaze im urcite pozicaju ich rodicia ci uz dominikyni alebo matovi a ak su jej rodicia naozaj taki prisni tak im to o par rockov vratia.a necitala si asi celu temu od zaciatku ako ja ale dominikin otec a neskor aj mama pri nej velmi drzali a neverim ze by jej nepomohli a ze jej dovolia ist do prace.