Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

zuzanka65

Sú dokonca ženy, ktoré pracujú aj vtedy, keď by mohli byť na materskej a nerobia to kôli peniazom. Je to slobodné rozhodnutie každej ženy a nemusí byť preto zlou matkou. Každá sme iná a niektorým ženám nestačí len sedieť doma s dieťaťom, aj keď, aj to je spôsob ako sa realizovať, no pokiaľ to zvládajú, tak nech pracujú. A čo sa týka tých pár tisíc na mesiac, ktoré by mohla Dominika zarobiť, pre ňu to môže byť veľmi dôležitých pár tisícok. Niekedy aj dve na mesiac veľmi pomôžu.

lenuliatko

ak chces napisat dominike svoj nazor tak jej ho napis prosim.taku hodnotu ako ma tboj nazor ma aj moj nazor.tak co sudis mna za moje nazory.neorzoberaj mna ale dominiku.

lenuliatko

tych par tisic ako ty hovoris mozu sposobit problemy.oto uz nejde asi vsak?oto ze sa jej predcasne narodilo dievcatko a potrebuje maximalnu opateru a opatrnost.
je pravda ze som nepracovala ale ver mi ze som si preskakala toho dost.viac ako si myslis.zena ktora je na materskej ma ako pracovat?ani enbudem rpacovat najblizsie roky kvoli vysokej skole tak neviem co riesis mna.vidno ze si objavila v teme mna a hup a uz sa navazas.ty zijes toez z penazi svojho muza ak nejakeho mas.potom si asi tiez nikto.je prirodzene ze zivi ten kto pracuje.

pre lenuliatko

viem ze je to tema o dominike prave preto ju chcem podporiť a divim sa ze tu urazaju jej rozhodnutia a spochybnuju normalnost jej rodičov, ja som tu nikoho neurazala a nenadavala do hlupakov a nenormalnych, takze lepsie čitajte dievčatka

malickasom

draha moja, ak chces urazat druhych tak si najdi ine miesto na to, kazdy moze vyjadrit svoj nazor...lenuliatko neni jedina kto ma takyto nazor, tak sa do nej nenavazaj.je tu debata o dominike ak si si nahodou nevsimla, nikto jej nechce zle, ale snazia sa jej poradit, tak tu nepis o tom ze sa ma niekto uvedomit a ake kde dava prispevky...

pre lenuliatko

sajfina uplne s tebou suhlasim, lenuliatko tu len kazdeho poučuje pretoze ma par mesačne babo a ludi ktori ju zivia ale sama o živote nič nevie. nevie ako ludia ziju a ze peniaze nepadaju z neba.

pre lenuliatko

predstav si ze mam deti a som starsia od teba, tak asi velmi dobre viem čo vsetko dieťa potrebuje, ale tazko o tom rozpravať s niekym kto v zivote nepracoval, iba taky človek povie ze par tisic je nič. vsetko čo mame sme dosiahli sami a nie je toho malo a aj tak si nedovolim niečo take povedať, pretoze kazdu korunu som si zarobila tak si ich aj viem vaziť.

sajfina

mne to príde podľa dominikyných príspevkov,že jeho rodičia im zrovna nepomáhajú a tak predpokladám,že asi ani neplatia...ja by som ju kvôli tomu určite nenazývala nezodpovednou...a pár tisíc korún navyše?to niekomu fakt pomôže...všetci nemali šťastie,že majú manžela,ktorý ich živý

lenuliatko

ano lebo je to hlupe!poslat dieta na hlupu brigadu!mas deti?asi tazko.nemam sa stebou ocom bavit.ja narozdiel od inych neurazam oplzlymi slovami.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ostala som tehotna....... - Fórum - ZDRAVIE.sk