ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

zuzanka65

Je to mozne , ak pisali z toho isteho pocitaca, ale neviem, ci v tom case byvali spolu. Urcite vsak nebyvali spolu s MiracleOfTrue, ktora pise z tej istej IP adresy...

??????

nechcem nijak otvarat tuto temu zas ale nahodou som na nu natrafila, a podla tej ip adresy som zistila ze nakoniec mato a dominia bola jedna a ta ista osoba. nie je mozne ze v obdobi ked mato pisal ze je v nemocnici tak bol prihlaseny cez tu istu ip adresu ako z ktorej pisala dominika.ja len tolko....

patronela

ahoj simi, ja som si dala pred rokom odstrániť bradavičky, mala som ich veľa. na krku, hrudi, tvári, medzi prsiami atd. bola som asi na 7 sedeniach.dala mi prípravok keby sa objavili ale ten sa nesmie v tehotenstve. a ja som tehotná a začali sa mi objavovat zase. mňa nebolia ale teba ked ano skus radšej skočiť na kozné. držim palce. o tehot. cukrovke neviem nič, nemám ju.

simi13572

Ahojte,prosim vas poradte,nedavno sa mi na brusku obajavili 2bradavicky,a dost to stipe.Mala to niektora z vas pocas tehotenstva?Strasne sa bojim,z coho to moze byt?A ake su prejavy tehotenskej cukrovky?DAKUJEM