Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

moj_nazor

ja nevidim nic zle na tom ak pojde brigadovat,teda ak sama chce ist...ved malu jej mozu nosit na kojenie aj do prace a otec by sa o nu mal vediet postarat rovnako dobre ako matka...neviem kde je napisane,ze starostlivost o dieta je zenska praca..a mozno dominika ani nema mlieko a nemoze kojit cim by sa vyriesil jediny problem jej pracovania

lenuliatko

podla mna je blbe realne rozmyslat nad brigadou s tak malinkym babom ktore by potrebovala ovela viac starostlivosti ako 24 hodin denne ak by sa dalo.śomarina ako oci.

mirka 23

Tak vybabrali s kočkou, je mladá, naivná, nemôže sa brániť, je rada, že je rada. Ešte jeho otec jej vybaví brigádu, a čo tak brigáda pre synčeka?

liana...323

A to bude ešte okrem brigadovania aj externe študovať strednú školu. Aj Maťo. Ako fakt sorry, ale niečo mi tu nesedí...

lenuliatko

moja dcerka sa narodila 18.11.2009.teda o chvilku bude mat dva mesiace a musim pri nej byt nonstop.ved ju kojim asi kazde 2-3 hodinky.a to ju mato bude kojit alebo ako?ci sa budes kazde dve hodinky vracat a kojit ju?ja som si dovolila len davkrat od malej odist a mlieko som si odsala a manzel jej dal z flasky.ale ziadna slava.nechcela velmi.
vasa mala bude ako prijimat mliecko?
to je nejaka blbost podla mna.naco mas chodit na brigadu?za 50 sk na hodinu?naco?ved mate rodicov a matovi rodicia este maju dostatok penazi aby vam pomholi nie?to chces sa ucit starat o tak zranitelne dietatko s podlomenym zdravim a este aj pracovat?to by bolo teda od teba dost nezodpovedne keby si chodila do prace a svoju malu nechala chlapcovi ktory o babatkach nic nevie.nie je take jednoduche babo okupat .a neviem ci ste to uz skusali.no moj manzel sa bal zo zaciatku teraz to uz robi rad ale tiez mu to nebolo jedno.

kika25

Domi- teraz a mna spadol tien pochybnosti, doteraz som verila, takze prosim odpovedz mi, aku chorobu ma mato, ze on bude lepsou matkou na materskej nez ty, a ty pojdes makat?

cudnee

pisala si ze on je synacik bohatych rodicov...mala ma zdravotne problemy..je este malinka drobunkaa...deti papaju kazde 2 hodiny a ked je take drobucke by podla mna malo byt pri matke...a teba posielaju na brigadu????no nehnevaj sa ale toto sa mi zda nejako velmi podozrivo vymyslene...nechcem ta nejako urazit ale podla mna to nema logiku...

malickasom

dominika a nepisala si nahodou ze mato je z bohatsej rodiny? nepomozu vam rodicia? ja si myslim ze by si s malou mala byt a venovat sa popri nej skole a nie brigade.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ostala som tehotna....... - Fórum - ZDRAVIE.sk