Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

ewitkaaa

neviem co tu vypisujete, co by mala olutovat? ze priviedla na svet malicke stvorenie? Ze mu dala zivot? najväcsi zazrak? Je to skvele ze aj ked je mlada malicku si nechala a nesla na potrat, zasuzi si obdiv za to aka je silna aj teraz. Vo svojom veku je uz dospela a zodpovedna za svoje ciny a to sa len tak lahko nevidim,lebo dnesnu mlades nic ine ako chlast, cigarety, drogy a vulgarizmy nezaujimaju. Dominiku obdivujem a drzim jej palceky a vy neprajnici neviem naco tu vypisujete, ste ubohi!

xyz

nepochopiiim, ja s tebou suhlasim, mam taky isty nazor co ty. Ja sa tiez Dominike cudujem, takto si dobrovolne znicit zivot...Ved ona to este olutuje...

machulka006

nepochopiiim - a prečo sa potom aj tvoja mamka nezbavila teba? ? ? ty čo si o sebe myslíš? choré deti nemajú právo na opateru a lásku? sa preber... ty tiež nepôsobíš veľmi zdravo po psychickej stránke a matka ťa nevyhodila do kontajnera...

neva

pre nepochopiiim - je to od Teba hnusné čo tu píšeš.
Dominika tu nevysedáva, ak občas napíše čo je nové, je to určené pre tých, ktorých to naozaj zaujíma, ktorí jej držia palce v jej ťažkom životnom období, pre tých ktorí sa modlia za ňu a jej bábätko.
Môžeš sa hambiť za to čo si sem napísala.

dd

Dominika, stale sa za Vas budem modlit!drzim Vam palceky, hlavne malej Melanii :)!verim, ze uz to bude stale len lepsie!

ewitkaaa

dominika tesim sa ze malickej je uz lepsie, pri tej mojej strasnej nalade si mi touto spravou urobila dobru naladu. :-) Mala je bojovnicka,uvidis, bude to vsetko v poriadku. Strasne drzim palceky

bladwak

ahoj Dominika,drzim Tebe,Matovi a malickej moc palce,drzte sa vsetci.Neboj malicka sa z toho dostane,treba len verit a vela sa modlit.Teraz uz bude vsetko len lepsie:-)

dominiikaa_

ahojte-predvcerom(tj 30.12)nasmu pokladiku lekari vysadili vecsinu liekov ktore dovtedy brala a nasadili jej uplne ine- a ako keby sa stal zazrak:)-jej stav sa pomalicky ale isto zlepsuje(zltacka a zapal pluc su pomaly na ustupe..a ked sa vsetko bude uberat tym smerom ako teraz, ked zacne priberat tak bude vsetko uz len lepsie:)

martinka, mato zistil az 23decembra ze malinka je na svete,bol prec a nebola sanca mu to dat vediet skor,ale odkedy je doma,kazde trapenicko ale aj kazdu aj ked malinku radost prezivame spolu,cez den sme pri malinkej v nemocnici obaja,a v noci sa striedame jednu noc on jednu ja:)je mi velikanskou oporou..

lenuliatko

dominika ja ti velmi drzim palce.verim ze sa vsetko konecne da do normalu a mala vam zacne pekne priberat a budete obaja spokojni.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.