Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

martinka15

dominika, tak rada by som ti nieco poradila keby som vedela...drzim vam palceky aj na nohach. taketo trapenie si take mlade ziena ako ty nezasluzi, ale dufam ze mala je silna bojovnicka ako jej mama a zvladne to.a kde mas Mata? boli ste cez sviatky spolu? joj moja az mi je smutno za teba, ale verim ze dalsie vianoce si vychutnate trojnasobne.

dominikaa_

ahojte, nove nie je nic:(na jednej strane som stastna ze sa stav Melušky nezohršuje,ale zas trápi ma to že sa nič ani len trošku nezlepšuje:(

vam vsetkych sa chcem podakovat za podporu:)
za ten cas co som tu nebola ste toho stihli riadne popisat-nestihla som to este docitat,dnes to asi vsetko docitam

lienocka

dominika drzim ti palce..a verim ze jeho rodiacia sa uvedomia..ze nebudu riesit vase majetkove pomery ale to ze sa mate radi a cakate babatko..bud silna :)

ewitkaaa

dominika, ja sa za vas budem modlit, nech ta neopusta nadej, ta zomiera posledna, musis verit, dietatko vyciti ako s aciti mamina, musis verit koi svojej malickej. Musi byt dobre, chudatko, dufam, ze sa z toho dostane malicka, musis byt silna.JA vam prajem strasne strasne vela sil a hlavne aby vsetko dobre dopadlo.

wivienn

Mila Dominika, som si ista, ze vsetko dobre dopadne, ved su Vianoce, treba verit, zazraky sa deju!!! Modlim sa za za tvoju malicku. Viem si predstavit ako ti je, ja sice svoje babatko este len cakam (v Maji), ale uz toho drobca milujem viac ako svoj zivot, ak by sa mu nieco stalo asi by som umrela.
Drzim palce, urcite to bude V PORIADKU!!!

dominikaa_

ahojte:(toto su pre nasu celu rodinu jedny z najhorsich vianoc ake kedy boli,teda ak nie tie najhorsie:(..zdravotny stav nasho pokladika sa zhorsil:(malinka dostala z nicoho nic zapal pluc a ma silnu zltacku:(schudla dalsich 10gramov cize vazi "uz len" 800gramov..strasne sa o nu bojim:(bojim sa kzadeho nvoehodna pretoze kazdy den namprinasa len horsie a horsie informacie-nikto netusi co s nou bude dalej:(mna uz opusta aj posledna nadej ze bude vsetko v poriadku..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ostala som tehotna....... - Fórum - ZDRAVIE.sk