ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

ele

Ahoj simi, to ti budu robit az okolo 26tt. tehotenstva, vacsinou nema ziadne prejavy, ty sa stravujes celkom zdravo, nie?? Neprepchavas sa jednoduchymi cukrami... Rizikom cukrovky je enormne velke dieta, co vacsinou nesie so sebou rozne ochorenia..

dd

ele - to je dost silna kava, ked sa jedno dieta pokusa zlikvidovat surodencov uderom do hlavy, prip.zhadzovanim z postele...a este ked je to dievcatko, clovek by povedal, ze dievcata su jemnejsie a take veci nerobia... :(

lenuliatko

to vazne?fuuha..dufam ze nam sa to nestane.ale naozaj je tazke udrzat dieta na uzde ked ziarli na surodenca a nevie este ovladat svoj hnev a rozmyslanie a nevie este tak rozlisit co je dobre a co zle.

ele

Ved jasne Lenka,nemyslela som to tak, nechcela som mudrovat :-)
Dnes sme boli pozriet svagrinu a jej deticky. Mala ich dost po sebe, mala ma 3 roky a dvojicky rok. No to bolo kriku a revu. Ta trojrocna strasne ziarli na dvojicky a vyzaduje si neustale pozornost rodicov. Stale sa ich pokusa "zlikvidovat", bud uderom do hlavy, alebo zhodenim z postele na zem. Je to dost nebezpecna surodenecka konstelacia :-D Vobec ich nezvladaju.

ele

Ved jasne Lenka,nemyslela som to tak, nechcela som mudrovat :-)
Dnes sme boli pozriet svagrinu a jej deticky. Mala ich dost po sebe, mala ma 3 roky a dvojicky rok. No to bolo kriku a revu. Ta trojrocna strasne ziarli na dvojicky a vyzaduje si neustale pozornost rodicov. Stale sa ich pokusa "zlikvidovat", bud uderom do hlavy, alebo zhodenim z postele na zem. Je to dost nebezpecna surodenecka konstelacia :-D Vobec ich nezvladaju.

lenuliatko

ele to viem ale nie je ich vela len par.a nie su az take hrozne viditelne.a ked mi to bude vadit dam si to odstranit laserom.
simi ja by som sa na tvojom mieste porozpravala naozaj s tvojim gynekologom ze ci ti nemoze nejako pomoct ale poradit nieco oc by babatku neublizilo ale pomohlo by tvojim kilam odist.opytaj sa ho nato.a hlavne nepi 4 litre vody denne!tvoje oblicky budu onedlho v hroznom stave.

ele

Lenka, nepotesim ta, strie su pajazvycky, ktore vznikaju popraskanim strednej vrstvy koze- zamse a nasledky su nezvratne. Stria je dozivotna jazva.Da sa len zmiernit, aj to iba laserom.Ked vznikne, je fialkavej farby, potom po case vybledne, az zostane uplne biela. Ja ich mam dve- tri na prsiach z obdobia puberty ked sa mi rychlo zvacsili prsia :-( Tak ale nase dietatko stoji aj za tucny zadok so striami :-)