Bolestiva stolica

Lujdzi

Ja som s podobným bol u lekára, a nič sa nenašlo, vraj dehydrovaný a preto stena končnika praska a vytvara trhliny. Po 3 mesiacoch to pretrváva, pijem pravidelne 3 litre a stale to tam je. tí, čo ma vyšetrovali stoja za dve hovna. Kam s tým mam ísť? Mňa poslali na chirurgiu. Všetok ostych som odbúral, kolega mi umrel na rakovinu konečníka.

[zruseny12]

nikto tu nikoho nestrasi,ale radsej nech zavcasu zajde k lekarke,jasne, ze hned nebude kolono...ale cim skor sa to podchyti tym,lepsie,viem o com pisem...a aj zily ked su oslabene treba liecit...

terri

Ľudkovia,rozvahu.Nestrašte sa hneď.Môže sa jednať napríklad aj o žilovú nedostatočnosť,kedy žily v okolí konečníka praskajú pri miernom zatlačení na stolicu.Ale záleží aj na tom,či je tá krv tmavá atď...V každom prípade navštíviť pre istotu lekára,nebojte nebude vám hneď robiť kolonoskopiu,tá sa robí až pri podozrení(oprávnenom),na vážnejšiu diagnozu.Ahojte!

tronka

zle stravovanie!!!ak ta stipe nejedla si stiplave alebo vela cokolady alebo nutely ???sedacie kupele ,,,alebo ak mas hemoroidy tak treba zajst do lekarne po krem

tak to je

moze ist o tvrdu stolicu zo zlej stravy, preto ta bolest a trocha krvi. najskor zmen stravu a to tak, ze pridaj vela ovocia, zeleniny, vlakniny, vela pi. k tomu si mozes kupit aj cisto prirodnu vlakninu psyllium.
tiez dodrzuj pohyb, aj ten je mnohokrat dolezity.
ak sa to nezlepsi, naozaj moze ist o hemeroidy, takych tem tu uz bolo fakt vela, pohladaj si. ako uz bolo pisane, dobry je sedavy kupel z dubovej kory, rozne masticky, cipky - vsetko zozenies v lekarni, treba sa na to popytat.
ak by sa to nezlepsilo, tak potom urcite chod k lekarovi.

[zruseny12]

zuzana...najdi si temu hemoroidy....
krv moze byt s toho...
dobre je robit si sedavy kupel z dubovej kory a cipky-SPOFAX SU DOBRE...na to aby si mala dobru stolicu je dobre uzivat psyllium...

lulu010

No ja mam taky isty problem,uz asi druhy mesiac sa mi po pouziti toalety objavi na papieri krv,sice len trochu ale aj tak sa mi to nepozdava,poradi niekto?Ked si predstavim kolonoskopiu,je mi zle...