Láska či priatelstvo?

Príspevok v téme: Láska či priatelstvo?
včielka maja

Mám kamaráta s ktorým sa už rok stretávam aj sexuálne , on vie ,že ho lubim, lebo som mu to dávnejšie povedala a napokon to zistil aj sám lebo nie je slepý. Ale povedal mi, že potrebuje čas , lebo rok predomnou ako ma stretol ukončil jeden vzťah a ešte sa z toho nespamätal .Keby som si ho nepoznala a viem ,že nie je taký čo strieda baby tak by som vedela ,že mu ide len o sex ale v tomto jeho pripade som mimo. Aký je váš názor alebo vaše skusenosti s takýmto "vzťahom".

:)

ze stari:DDDmoj brat sa zenil PRED 30-kou lebo tiez si myslel ze je stary..podla mna je niekedy jak decko:D
pripomienka: PRED 30-kou neznamena rok,pol roka,ale presne jeden den:DDD

akinom007

tak mu este nechaj cas..cas vsetko vyriesi a uvidis ako sa za tu dobu bude k tebe spravat a pod..ved ked uz vie ze ho lubis...

:)

poviem to takto:ked chalan nevie co chce tak uz to nieco znamena.lebo myslim ze kazdy rozumny clovek vie dat jasne najavo ked nema zaujem.zrejme ho treba nejako nastartovat.mozno sa mylim a nechcem ti robit nadeje ale aspon ja to tak vidim:)

včielka maja

no vieš, ja čakam este na menzes a potom sa uvidi čo dalej :( či sa niečo zmení alebo či ja niečo zmenim