Zelený čaj

Súvisiaci obsah

zelenacajock

akože ja to nechápem, čo všetci vidite na tom zelenom čaji. už xkrat som ho skušala, kupila si rozne značky ale musim povedat, že sa musim nutit aby som vypila aspon polku šalky, tak mi nechuti. a to aj postupujem podla navodu, luhujem, kolko treba, ale fakt si nemožem pomoct....

inga22

Pravdou je, že niektoré čaje sa môžu lúhovať na viac ráz. Mňa v čajovni na to upozorňovali, keď som kupovala Jasmin China. Odporúčam stránku caj.sk, je prehľadná, nájdete tam počet nálevov i dobu lúhovania toho ktorého čaju.

muchomurka

zeleny caj nieje na chudnutie,ale na precistovanie organizmu,mozno su aj zelene caje na chudnutie,ale celkovo zeleny caj podporuje cistenie organzimu a hlavne bez kofeinu

Instinct

Dakujem vsetkym za odpovede. Len neviem ci mi v takom obchode poradia nieco co by im mohlo znizit trzby, ale spytam sa. Pijem biely caj a rad by som ho pil castejsie, viackrat za den, ale je dost drahy tak som bol zvedavy ci je pravda ze sa moze uz luhovany caj znovu luhovat.

alzbee

Instinct: na toto ti najlepsie podla mna odpovedia v nejakej cajovni alebo v obchode s bylinkami...tam by ti mali vediet poradit:)

aluska

podla mna su najlepsie tie v specialnych obchodoch, vazene, alebo aj v cajovniach ich maju
su velmi dobre,kvalitne, rozne prichute od vymyslu sveta
tie porciovane nic moc