Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: chodíte v práci na internet?

Príspevok v téme: chodíte v práci na internet?
internet

Lákavý internet
Trávite na ňom viac času, než je potrebné k vašej práci? Tak to si dávajte pozor, pretože zamestnávatelia sa čoraz častejšie sústreďujú na aktivity zamestnancov, ktoré nesúvisia priamo s ich prácou. Zradný je samotný internet, rôzne online hry, diskusné fóra či chat.

Zamestnávateľ môže mať dokonca program, ktorým zmonitoruje váš pohyb na internete s výpisom navštívených stránok a ak to presiahne jeho mieru trpezlivosti, môže vás za to dokonca aj vyhodiť. Veď vedome porušujete pracovnú zmluvu, v ktorej ste sa zaviazali istým počtom hodín, ktoré máte odpracovať a za ktoré vám prináleží mzda. Ak však väčšinu času presedíte chatovaním na internete, nerobíte to, čo by ste mali a beriete plat za ničnerobenie.

noonaa

ja som tu cely den, lebo tu aj pracujem..ale obcas mam di,ked viac chatujem a vidim,ze mi praca trva dlhsie....preto sa snazim obcas to nai nezapnut,lebo hned mi kazdy pise....
vypinam....papa :)

hahaha

nechodíme,lebo nemáme naň prístup.Také výhody majú len naši šéfovia a nám,plebsu,internet nesprístupnili.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chodíte v práci na internet? - Fórum - ZDRAVIE.sk