Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako byt odvaznejsia a povedat svoj nazor?

daliluska

no aj ja som bola hanbliva..ale casom to peslo najme ked som videla ako sa moje kamosky super bavili s chalanmi ale ja nic len som sa pomaly usmievala jak tava..mne robilo problem nadvezovanie novych vztahov medzi mnohymi ludmi..ale teraz uz vobec..treba si uvedomit ze nikto sa nebavi s clovekom kto sa boji povedat svoj nazor.ale teraz trepem piate cez deviate a som strasne ukecana a ludia ma beru lebo som konecne ukazala aka som..mozem sa spytat kolko maS ROKOV?U MNA SA TO UPRAVILO TAK V 16.PA

galilea

aj ja som bola niekedy taka chyba ti sebavedomie ,,,musis sa premoct ako najviac sa ti da inak to nedokazes a budes stale ticho a hanbit sa ako ja...

vecernica

musis sa hlavne spytat samej seba preco sa hanbis povedat svoj nazor? neveris si preco? myslis si ze si spatna? alebo hlupa? tak si poloz otazku preco si to myslis?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako byt odvaznejsia a povedat svoj nazor? - Fórum - ZDRAVIE.sk