Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kto je otcom? poradte prosim, neviem co robit

Príspevok v téme: kto je otcom? poradte prosim, neviem co robit
laskonka

mam takyto problem. Pred necelymi 2 rokmi som sa rozisla po 6 rokoch s frajerom, teraz mam rok druheho, vsetko je super, v posteli si rozumieme, spime spolu takmer kazdy den. Pred necelym mesiacom som zacala brat antiku, 2 tyzdne po jej uzivani som sa vyspala s tym byvalym, bola to moja prva nevera, dufam ze aj posledna, nejako sa to zvrtlo a on sa do mna spravil. So sucasnym priatelom sme vtedy este davali pozor, ak by tabl. este nefungovali, ale tiez to bolo sem-tam len tak tak. Teraz som na 99% tehotna a neviem s kym. Nemozem si to nechat ak je to byvaly, je totiz cernoch a to by som asi neutajila. Co mam robit, ako zistit kto je otec ked hned na druhy den som spala s mojim priatelom, ako to hned zistit. A co potrat, boli to, je to nebezpecne pre buduce otehotnenie? prosim poradte kto nieco viete, moc dakujem

lalalalala

nevahaj a daj si to zobrat...dietatko je sice pekne mat, ale ti druhi sa nato divaju nie cez svoje problemy.
Ziaden lekar ti nepovie s presnostou na den, kedy sa to udialo.
Budes mat cely zivot problemu,
financne, nenajdes si noveho partnera, diskriminacia dietata-budes sa onho bat, ty to budes mat komplikovane..
Chod hned a neoddialuj, cim to bude neskor, tym horsie pre teba. Dnes su potraty nie tak rizikove, a hlavne ked to je skoro.
Mam kamosku, ma 30 a dieta polocierne...a k tomu neskutocne problemy (spominala som ich) a k tomu este v rodine, nemozu sa s tym zmierit.
ak si hovorila ako to bolo, vyzera to na toho cernocha....

rodrigez

No v kazdom pripade je to pekny pruser. Ja si myslim ze by si si to mala nechat aby si si potom nic nevycitala. Ako by si sa citila, keby si sla na potrat a ten rozmasirovany bordel vo vangli by bol biely??? z tade uz cesta nevedie

rodrigez

eeeeee tak ty si to teraz kurna vystihol... absolutny suhlas... ja ich poznam tiez vela a sam by som do toho nesiel ani nahodou. ODPOVED NA : Poznam mnoho chlapov, ktori tvrdia, ze by do zeny nesli, keby vedeli, ze pred nimi ju tankoval cierni...Vie tvoj sucasny,kto bol tvoj byvaly? Potom napis, ako zareagoval, ked mu povies, ze ta uplne nahodne vysulozil a vobec o nic neslo:)))))))

sarin

normal namet na americky film...

Ale inak podme na to.. Ludia, ktori urobia chybu pytaju radu, lebo sami nevedia kedze su plni vseliakych pocitov a emocii co je spravne... Kedze mne by sa to asi nestalo (aj ked som vzdy tuzila po cernochovi) ale keby, tak by som si dieta nechala po narodeni vlastne usetris na teste otcovstva, kedze to bude vidno.. O priatela prides, ked mu to povies pravdepodobne v kazdom pripade tak ako v kazdom pripade budes milovat to babo... Ak mu to nepovies a budes cakat do porodu zazije bud neopisatelnu radost, alebo neopisatelny šok...

MONV

Ahoj Laskonko moc bych se s tebou potrebovala poradit napis prosim na muj email mon.vo@seznam.cz jinak ti preju at jsi stastna at uz se rozhodnes jakkoli.

Hapacabanna

PRE ADMIAN ANDREJA:Andrej,akoze nehnevaj sa,ale vymazavas niektore prispevky v temach,kde to vobec netreba(nicim sa neprehresili,nenadavali a pod.)a tu,ked som si citala tuto temu,som nasla tolko nadavok,ze by mohli zalozit s nimi normalne obchod.Akoze prepac,ale asi nie si dobry admin,ked nevies najst rozdiel medzi tym,co sem skutocne nepatri a medzi tym,co je iba pravda.Dufam,ze si to konecne uvedomis a budes spravodlivi ku vsetkym rovnako.A BUDES VYMAZAVAT SKUTOCNE IBA TO,CO SEM NEPATRI!!!!!!!!!!!A myslim,ze si to myslia na tomto fore viaceri.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kto je otcom? poradte prosim, neviem co robit - Fórum - ZDRAVIE.sk